Okna Głogów

Głogów - BASZYŃSKA-DUDEK - Partner Premium
ul. Morcinka (Mogador) 8 67200 GŁOGÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Planujesz wymianę starych okien na nowe? Szukasz idealnej stolarki okiennej do Twojego domu? Mieszkasz w Głogowie lub okolicach? Zapraszamy do odwiedzenia naszego partnera handlowego, którego salon mieści się przy ulicy Morcinka (Mogador) 8. Profesjonalne doradztwo w salonie w Głogowie Na życzenie specjaliści z naszego sklepu firmowego nie tylko pomogą dobrać odpowiedni typ okien, ale również wykonają niezbędny kosztorys obejmujący zakup okien oraz montaż. Pomożemy dokonać Tobie najlepszego wyboru.
FAQ: Oto TOP5 najczęściej zadawanych pytań na temat oferty i salonu Oknoplastu w Głogowie
 1. Czy salon Oknoplastu w Głogowie czynny jest również w weekendy?Informacji na temat dni i godzin otwarcia poszczególnego salonu prosimy szukać na naszej stronie internetowej, witrynie partnera handlowego lub w samym salonie. Są to bowiem udogodnienia, które zależą przede wszystkim od właściciela punktu sprzedażowego.
 2. Czy drzwi tarasowe różnią się między sobą podobnie jak okna?Większość z naszych produktów dzielimy na konkretne rodzaje względem wyszczególnionych parametrów technicznych. Ułatwia to naszym Klientom nie tylko sam zakup, ale przede wszystkim rozeznanie w naszym asortymencie. W przypadku drzwi tarasowych do Twojej dyspozycji oddajemy drzwi tarasowe HST, HST Premium, PSK Atrium i PSK z PSK-Z.
 3. Czy jest jakieś miejsce, w którym mogę sprawdzić wszystkie salony Oknoplastu na terenie całej Polski?Oczywiście. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i wybierzesz zakładkę „Gdzie kupić?”. To właśnie dla jeszcze większej wygody użytkowania naszej witryny i lepszym rozeznaniu w strukturze naszego sklepu rozpisaliśmy wszystkie miasta, w których można znaleźć nasze punkty sprzedażowe. Uzupełniliśmy to o adres i dane kontaktowe, takie jak numer telefonu i adres poczty elektronicznej.
 4. Wraz z zakupem okien w Głowowie chcę zamówić usługę ich montażu. Czy jest to możliwe? Mieszkam kilkanaście kilometrów od miastaOczywiście, że tak. Wystarczy, że podczas zamawiania okien lub samego ich zakupu powiesz jednemu z naszych pracowników, że interesuje Cię również ich montaż.
 5. Czy stolarka aluminiowa różni się czymś od przeciętnych okien PCV?Przede wszystkim materiałem, z którego zostaje wykonana i ceną. Stolarka aluminiowa zdecydowanie częściej spotykana jest w nowoczesnych domach i rezydencjach ze względu na typową dla niej elegancję i szyk. W mniejszych lub większych mieszkaniach w blokach lepiej spisują się okna PCV.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów