Okna Gniezno

Gniezno - FORPLAST - Partner Premium
Osiniec 22 62200 GNIEZNO
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Odpowiednio dobrane okna zapewniają izolację termiczną oraz akustyczną twojego mieszkania lub domu. Nie wiesz na jaki typ okien się zdecydować? Zastanawiasz czy lepszą są ciemne czy jasne ramy? Zapraszamy do naszego partnerskiego salonu w Gnieźnie przy ulicy Roosvelta 39c/3. Doświadczony zespół pracowników na pewno pomoże dokonać Ci właściwego wyboru. Okna z pełnym kosztorysem w Gnieźnie Szprosy, klamki, okucia oraz kolor ram w znaczący sposób wpływa na aranżację wnętrza. Jeśli więc nie wiesz jakie okna wybrać, w naszym salonie znajdziesz pełen katalog produktów Oknoplastu. Na życzenie nasi pracownicy przedstawią pełen kosztorys zakupu okien wraz z montażem. Zdecydowałeś już? Duża, przeszklona przestrzeń w salonie, a może małe okna ze szprosami? Stolarka aluminiowa, czy PVC? Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji.
FAQ: Pytania najczęściej kierowane do pracowników Oknoplastu w Gnieźnie
 1. W jaki sposób okna linii Pixel oferują więcej światła w pomieszczeniu?  Okna linii Pixel marki Oknoplast pozawalają uzyskać więcej światła dziennego w pomieszczeniu dzięki zastosowanej autorskiej konstrukcji profilu PCV i skrzydła oraz większej powierzchni szyby, co powoduje, że dają 22% więcej światła w porównaniu do okien klasycznych.
 2. Czy w salonie w Gnieźnie możliwy jest zakup okien z klamką na klucz?  Każda linia okiem może być wyposażona w zestaw dodatków z 6 dostępnych pakietów. Pakiet bezpieczeństwo zawiera pozycję ,,Klamka Design+ z kluczem" i może być ona zamontowana w każdej wybranej przez Państwa linii okien.
 3. Jestem zainteresowany zakupem okien do domu lecz interesują mnie okna inne niż w kolorze białym, czy w salonie Oknoplastu w Gnieźnie dostanę takie?  Oczywiście. Każde wybrane przez Państwa okno zakupione może być w jednym z 9 kolorów, takich jak mahoń, złoty dąb czy orzech. Z pewnością znajdą Państwo kolor odpowiadający waszym potrzebom.
 4. Zakupiłem zestaw okien, ale zapomniałem zapytać czy objęte są okna zakupione w salonie w Gnieźnie objęte są gwarancją? Wszystkie zakupione okna marki Oknoplast objęte są siedmioletnią ochroną gwarancyjną, która obejmuje wszystkie elementy, z których zbudowana jest stolarka okienna.
 5. Czy przed zamontowaniem okien marki Oknoplast jestem zmuszony do odkręcania listwy podparapetowej?  Listwa zastosowana do okien Oknoplastu nie musi zostać odkręcona. Uszczelki, które stosujemy między profilem ramy a profilem listwy zapewniają izolację termiczną. Ponad to lista umożliwia wsunięcia parapetu pod ramę okienną i odpowiedni, zgodny ze sztuką, montaż. 
 6. Czy udzielona zostanie mi darmowa porada jeśli chodzi o wybór okien i innych produktów Oknoplast?  Tak. Na wszelkie pytania odpowiemy zarówno za pośrednictwem telefonu jak i e-mail. Także w salonie Oknoplastu pracownicy udzielą wszelkich potrzebnych porad i rozwiaję wątpliwości na temat produktów Oknoplast.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów