Okna Goleniów

Goleniów - EKO-DOM - Partner Premium
ul. Szkolna 6 72100 Goleniów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Szukasz odpowiednich okien do Twojego domu lub mieszkania? Nie wiesz czy wybrać ramy z aluminium czy PCV? Zapraszamy do naszego partnera handlowego znajdującego się w Goleniowie przy ulicy Szkolnej 6. Doświadczona i kompetentna obsługa pomoże dokonać wyborów odpowiednich okien dopasowanych do parametrów budynku. Znajdź naszego partnera handlowego w Goleniowie Jeśli nie wiesz jak znaleźć firmę specjalizującą się montażem okien w Twoim mieście, to zapraszamy do zakładki „Gdzie kupić”. Znajdziesz tam pełną listę salonów partnerskich w całej Polsce. Wystarczy, że klikniesz w odpowiednią miejscowość na mapie lub wyszukasz je na alfabetycznej liście.
FAQ: Właśnie te pytania najczęściej zadawaliście pracownikom Oknoplastu w Goleniowie
 1. Jestem zainteresowany zakupem rolet linii Luna do okien zakupionych w salonie w Goleniowie, czy mogę wybrać ich kolor czy oferujecie tylko białe?  Rolety Oknoplast w linii Luna oferują do wyboru jeden z aż siedemnastu możliwych wariantów kolorystycznych takich jak złoty dąb , mahoń, czerwony, kremowy czy kość słoniowa. Wybór należy do Państwa.
 2. Czym charakteryzuje się oferowana przez was stolarka aluminiowa?  Stolarka aluminiowa to przede wszystkim nowoczesny design oferujący bardzo bogatą paletę barw, która pozwoli dopasować stolarkę do każdego stylu architektonicznego. Ponadto gwarantują one bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Charakterystyczną cechą jest także energooszczędność uzyskana dzięki wysokiej izolacyjności produktów aluminiowych.
 3. Czy stolarka okienna marki Oknoplast możliwa jest do zakupienia w innej niż tradycyjna formie?  Oczywiście, okna Oknoplast oferowane są w czterech liniach charakteryzujących się innymi właściwościami: Pixel – widocznie więcej designu, Prolux – widocznie więcej światła, Winergetic Premium – widocznie więcej ciepła oraz Winergetic Premium Passive – widocznie więcej technologii.
 4. Szukam rozwiązania do zakupionych okien, które pozwoli uniknąć parowania szyb i zapewni obrót powietrza w pomieszczeni, czy oferujecie coś takiego?  Do każdego z naszych okien z możliwych akcesoriów oferujemy nawiewniki, które zapewniają stałą wymianę powietrza w pomieszczeniu bez konieczności otwierania i zamykania okien.
 5. Do okien, które chcę zakupić pasowały by idealnie szprosy lecz nie mogę nigdzie dokupić odpowiednich, czy jest możliwość zakupienia takich w salonie Oknoplastu w Goleniowie?  Do wszystkich naszych okien oferujemy szprosy w dwóch dostępnych wariantach: szprosy wewnątrzszybowe oraz naklejane. Wybrać można z różnych szerokości i kolorów, dzięki czemu dopasować można je do każdego okna oraz wnętrza i zapewnić oknom estetyczny i oryginalny wygląd.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów