Okna Góra Kalwaria

Góra Kalwaria - Okna GK Łukasz Jędrzejczyk - Partner Standard
Dominikańska 32a 05530 GÓRA KALWARIA
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Wymiana okien to decyzja wiążąca na co najmniej kilka lat. Warto jest zdecydować czego oczekuje się od nowej stolarki i na podstawie tych kryteriów wybierać spośród dziesiątek ofert. Cieszymy się, że trafiłeś na nas. Oknoplast to pionier w sprzedaży i montażu stolarki, a nasz partner handlowy znajduje się również w Górze Kalwarii, przy ulicy Dominikańskiej 32a. Partner handlowy Oknoplastu w Górze Kalwarii Do nowych okien warto dobrać odpowiednie akcesoria. Przejrzyj naszą ofertę i stwórz zestaw idealnie komponujący się z wnętrzem Twojego domu, a przy tym zapewniający mu niezbędne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z numeru telefonu 783 835 958 i poznaj naszych doradców.
FAQ: Oto pytania, które najczęściej kierujecie do pracowników  Oknoplastu w Górze Kalwarii
 1. Ostatnio byłem pod salonem lecz był zamknięty, w jakich godzinach mogę się tam udać?  Każdy salon Oknoplast otwarty jest w różnych godzinach zależnych od organizacji pracy danego salonu. Wszelkie dokładne informacje na temat godzin otwarcia znajdzie pan na stronie internetowej danego salonu Oknoplast.
 2. Zakupiłem u was okna, ale potrzebuje też drzwi tarasowych, czy mogę zakupić pasujące drzwi tarasowe?  Oczywiście, Oknoplast oferuje także drzwi tarasowe w wielu wariantach doskonale pasujących do każdego wnętrza, a także zakupionych przez Pana okien przy zapewnieniu najwyższej jakości i nowoczesnego designu.
 3. Jestem zainteresowany rozwiązanie oferującym niewidoczne zawiasy okienne, czy w salonie w Górze Kalwarii nabędę takie?  Marka Oknoplast oferuje rozwiązanie Multi Power, czyli tak zwane niewidoczne zawiasy, które zostają ukryte między ramą okna a jego skrzydłem. Jest to rozwiązanie, które poza doskonałą estetyką poprawia także jego szczelność oraz ułatwia utrzymanie okna w czystości.
 4. Czy mogę dowiedzieć się czegoś więcej o profilach w oknach linii Pixel?  Profile okienne w linii Pixel to profile sześciokomorowe klasy A ze ścianką grubości 3mm i głębokości zabudowy 70mm. Profile okienne to autorska konstrukcja marki Oknoplast. Oferują one doskonałą izolację, energooszczędność, odporność na warunki atmosferyczne i hałas z zewnątrz.
 5. Czy mogę zwiększyć trwałość okien zakupionych w salonie Oknoplastu w Górze Kalwarii?  Do państwa dyspozycji oddaliśmy pakiet trwałość, który zawiera wzmocnienie ze stali ocynkowanej, uszczelki EPDM i Okucia Winkhaus Pro Light.
 6. Jakie właściwości ma termoramka Warmatec?  Nowoczesna termoramka Warmatec wykonana została ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego.  Termoramka minimalizuje ryzyko skraplania się pary wodnej w narożnikach szyby, gdzie bywa najzimniej przy jednoczesnym zapewnienie łagodnego wyglądu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów