Okna Góra

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Planujesz wymianę okien, ale nie wiesz, na którą firmę się zdecydować? Teraz firma Oknoplast jest również w Górze. Zapewnimy Ci stolarkę okienną, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Twojemu domowi zapewnimy odpowiednie oświetlenie, izolację termiczną oraz design, który wprawi w zachwyt sąsiadów oraz znajomych. Zdecyduj się na firmę Oknoplast i odwiedź nasz salon w Górze, przy ulicy Słowackiego 9. Wymiana okien w Górze Nie potrafisz zdecydować się na konkretną stolarkę? Doradcy Oknoplastu przedstawią Ci katalog, a kosztorysanci nakreślą wycenę niezbędną do podjęcia współpracy.
FAQ: Najczęściej poruszane kwestie w rozmowach z pracownikami Oknoplast w Górze
 1. Czy zakupione okna marki Oknoplast mogę wyposażyć w jakieś dodatkowe akcesoria?  Do państwa dyspozycji oddaliśmy sześć pakietów dodatków do naszych okien, a w każdy z nich akcesoria dostosowane do potrzeb naszych klientów. Pakiety, które oferujemy to: komfort i funkcjonalność, bezpieczeństwo, trwałość, estetyka, termoizolacja oraz balkon.
 2. Co oznacza stwierdzenie ColorFull w opisie okien waszej marki?  ColorFull w opisach okien marki Oknoplast oznacza technologię okleinowania zapewniającą jednolity kolor i strukturę na całym oknie nawet po jego otwarciu. Rozwiązanie to dostępne jest w wielu możliwych wariantach kolorystycznych, co pozwoli dopasować okna do każdego wnętrza.
 3. Szukam okien do łazienki lecz z inną szybką niż standardowa, czy mogę zakupić taką w salonie Oknoplast w Górze? Oczywiście, okna Oknoplast mogą zostać wyposażone w szyby ornamentowe, które dostępne są w wielu wzorach zapewniając przy tym intymność domowników nie ograniczając ilości światła, które wpada do pomieszczenia.
 4. Spotkałem się wielokrotnie z tematem, że czarne uszczelki są lepsze niż szare lub brązowe jeśli chodzi o okna, czy to prawda?  Jest to temat, który wielokrotnie pojawia się w internecie i w pytaniach do naszych pracowników. Wszystkie uszczelki produkowane przez Oknoplast mają doskonałą jakość, a ich parametry użytkowe czy trwałość są zawsze równie dobre niezależnie od ich koloru.
 5. Poszukuję okien do kuchni w wersji przesuwnej a nie tradycyjnej z uwagi na brak miejsca, czy zakupię takie w salonie Oknoplastu w Górze?  Tak, nasze okna dostępne są także w wersjach przesuwnych, które doskonale nadają się do kuchni dzięki wygodzie jaką gwarantuje brak konieczności otwierania skrzydeł okna w tradycyjny sposób.
 6. Czy w salonie Oknoplast w Górze mogę dokupić moskitiery do okien?  Tak, w naszej ofercie znajdują się moskitiery dostępne w kolorach drewnopodobnych, doskonale komponujących się z kolorystyką okien.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów