Okna Gorzów Wielkopolski

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Okna są oczami domu, to od nich zależy doświetlenie całego wnętrza. Wiemy, że ich wybór nie jest łatwy, gdyż muszą spełniać swoją rolę przez lata. Jeśli nie wiesz czy wolisz ona ze stolarką wykonaną z aluminium czy z PVC? Szprosy, czy pełną szybę? Skorzystaj z fachowego doradztwa jednego z naszych partnerów handlowych. Jak znaleźć salon Oknoplastu w Gorzowie Wielkopolskim? To bardzo proste, jeśli już jesteś na naszej stronie kliknij w zakładkę „Gdzie Kupić?”, wyświetli Ci się mapa Polski z zaznaczonymi miejscowościami. Możesz również skorzystać z alfabetycznie poukładanej listy znajdującej się po lewej stronie. Tam wystarczy wybrać Gorzów Wielkopolski Gdybyś miał problem z wyborem jednego z naszych partnerów w Gorzowie Wlkp., skontaktuj się z nami bezpośrednio.
FAQ: Pytania i odpowiedzi najczęściej padające w salonie Oknoplast w Gorzowie Wielkopolskim
 1. Czy okna zamówione w salonie Oknoplastu w Gorzowie Wielkopolskim mogą mieć wybrany przeze mnie kolor?Oczywiście. Każda z linii okien jaką oferuje marka Oknoplast może zostać zakupiona w jednym z dziesięciu kolorów, takich jak: mahoń, dąb bagienny, antracyt czy orzech. 
 2. Czy okna marki Oknoplast objęte są gwarancją?  Tak, okna jak i wszystkie elementy stolarki okiennej objęte są siedmioletnim okresem ochrony gwarancyjnej.
 3. Czy mogę w jakiś sposób poprawić termoizolację okien zakupionych w salonie Oknoplastu w Gorzowie Wielkopolskim?  Tak, do dyspozycji oddaliśmy pakiet termoizolacja zawierający termoramkę Warmatec, pakiety szybowe Energy, Warm i Comfort oraz uszczelki EPDM i termozgrzewalne PVC-P. Opcje te z pewnością poprawią właściwości termoizolacyjne zakupionych okien.
 4. Czy mogę uzyskać poradę odnośnie stolarki okiennej i oferty Oknoplastu bez wizyty w salonie?  Tak, pracownicy Oknoplast odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości za pośrednictwem telefonu lub e-mail. Dokładne dane kontaktowe do danego salonu znaleźć można na stronie internetowej.
 5. W jakie szyby wyposażone są okna linii Winergetic Premium?Okna marki Oknoplast linii Winergetic Premium wyposażone są w pakiet szybowy 4 Xglass Ug=0.5W/m2K. Autorski dwukomorowy pakiet szybowy zapewniający doskonałe parametry izolacyjne oraz rewelacyjną przejrzystość.
 6. Jestem zainteresowany zakupem okien lecz potrzebuję także nawiewników, czy mogę je dokupić do okien, które planuję zamówić?  Tak, w ofercie Oknoplast w Gorzowie Wielkopolskim znajdują się nawiewniki, które zapewnią stała wymianę powietrza, dzięki czemu nie ma potrzeby wietrzenia pomieszczenia przez otwieranie okien
 7. Czy mogę zakupić rolety do okien i czy uda mi się dopasować je do okien marki Oknoplast?  Szeroki wachlarz rodzajów rolet oferowany przez Oknoplast oraz bogata paleta kolorystyczna, pozwoli stworzyć harmonijne kompozycje z oknami Oknoplast oraz elewacją budynku.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów