Okna Gostyń

Gostyń - WS OKNA - Partner Premium
Sądowa 7 63800 Gostyń
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Odpowiednie oświetlenie jest bardzo ważne zarówno w małych jak i dużych wnętrzach. Wybór właściwego rodzaju okien wpłynie więc na późniejszą atmosferę oraz komfort mieszkania. Nie wiesz czy warto wybrać szyby ze szprosami, czy bez? Grubszą czy cieńszą ramę? Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa osób pracujących u jednego z naszych partnerów handlowych. Gdzie zamówić okna Oknoplast w Gostyniu? Chcesz znaleźć nasz salon w Twoim mieście? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę firmową, tam w zakładce „Gdzie Kupić?” znajdziesz listę wszystkich salonów w Polsce. Jeżeli nie masz czasu przeglądać alfabetycznej listy to wystarczy, że klikniesz na mapie w daną miejscowość.
I jak? Znalazłeś już swój salon w Gostyniu? Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

FAQ: Oto jakie pytania klienci najczęściej zadawali pracownikom salonu Oknoplast w Gostyniu
 1. Poszukuję okien, do których będzie możliwość dokupienia szprosów, czy dostanę takie okna w salonie Oknoplastu w Gostyniu?  Tak, w naszej ofercie są szprosy w dwóch wariantach: naklejane i wewnątrzszybowe. Występują one w wielu kolorach i szerokościach więc z pewnością można je dobrać do każdej konfiguracji okien i wnętrza.
 2. Szukam okien do kuchni, które będą rozsuwane, czy istnieje możliwość skonfigurowania okien Oknoplast w taki sposób?Oczywiście, w naszych oknach można zastosować to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w kuchni. Zapewniają pełną wygodę użytkowania bez konieczności otwierania skrzydeł okna.
 3. Czy poza oknami w salonie Oknoplast w Gostyniu zakupię także pasujące do okien drzwi tarasowe?  Tak, marka Oknoplast wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom oferując drzwi tarasowe autorskiej konstrukcji w czterech liniach: HST Premium, HST, PSK Atrium oraz PSK i PSK-Z, charakteryzujące się różnymi parametrami i rozwiązaniami.
 4. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe marki Oknoplast?Autorskie konstrukcje drzwi tarasowych Oknoplast to połączenie wysokich właściwości użytkowych i rozwiązań w zakresie energooszczędności. Kładziemy także nacisk na design, estetykę i precyzję wykonania. Na każdy element dajemy kilkuletnią gwarancję, bo jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Ponadto, gdy jesteś poza domem nie musisz się martwić, bo nasze okna należą do najbezpieczniejszych na rynku.
 5. Czy moje okna zakupione w salonie Oknoplast w Gostyniu mogę wyposażyć w bezpieczne szyby?  Tak, w naszej ofercie znajdują się szyby bezpieczne, które obejmują: pakiety szybowe klasy P2 i P4 o wzmocnionej budowie, pakiety szybowe P2 – szyby połączone warstwą folii ochronnej, która utrzyma szybę na miejscu, gdy dojdzie do pęknięcia oraz szyby hartowane o dużej odporności,która w przypadku zbicia rozpadnie się na setki małych kawałków o tępych krawędziach, zmniejszając ryzyko skaleczenia.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów