Okna Gostynin

Gostynin - PATIO - Partner Standard
Płocka 5 09500 Gostynin
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Szukasz okien PCV czy aluminium? Oczekujesz oryginalnego designu, jeszcze większej ilości światła i izolacji termicznej najwyższej klasy? Lepiej trafić nie mogłeś. Oknoplast to firma zajmująca się wymianą okien od wielu lat, a nasz punkt sprzedażowy znajduje się również w Twoim mieście. Odwiedź nas w Gostyninie, przy ulicy Płockiej 5. Montaż okien w Gostyninie Zwiększ wartość estetyczną i funkcjonalną nowej stolarki. Zajrzyj do naszej oferty akcesoriów, wybierz okucia, szprosy lub klamki dESIGN+. Będą współgrać idealnie z każdym rodzajem okien dostępnym w naszym katalogu, niezależnie od tego, który z nich urzekł Cię najmocniej.
FAQ: Oto zestaw najczęściej zadawanych pytań na temat oferty Oknoplastu w Gostyninie
 1. Czy Oknoplast produkuje okna drewniane?  Niestety nie posiadamy w swojej ofercie okien drewnianych, ale to dlatego, że skupiamy się na sprzedaży stolarki aluminiowej i PCV.
 2. Czy możliwe jest podjęcie współpracy z marką Oknoplast?Wszystkie informacje na temat kariery w naszym zespole i współpracy z naszą marką znajdziesz na naszej stronie internetowej, w jednej z zakładek.
 3. Czy w salonie Oknoplastu w Gostyninie znajdę wszystkie typy rolet, które wymienione są na stronie internetowej?  Każdy z punktów handlowych wyposażamy w te same produkty, więc w Gostyninie na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz, w tym poszukiwane przez Ciebie rolety.
 4. Które z drzwi tarasowych dostępnych w Gostyninie pasują do nowoczesnych rozwiązań obecnych w domu?  Jeśli mielibyśmy wskazać drzwi tarasowe oparte na najnowocześniejszej konstrukcji, bez wahania wskazalibyśmy na HST Premium – nowoczesność, bezpieczeństwo i energooszczędność, pozbawione jakichkolwiek barier architektonicznych, idealnie komponujące się z nawet najbardziej innowacyjnym i inteligentnym domem.
 5. Czy w ofercie Oknoplastu znajdują się drzwi zewnętrzne tak samo zróżnicowane, jak okna?  Tak, drzwi zewnętrzne spod marki Aluhaus również podzieliliśmy na kilka podstawowych typów, by wybór tych najlepszych był jeszcze łatwiejszy. Linie produktowe to Elite, Modern i Klassik. Różnią się między sobą tak dużą ilością elementów, że idealnie dopasują się do obiektów o zupełnie innych charakterach.
 6. Czy jeden z rodzajów okien od Oknoplastu posiada cechy antywłamaniowe?  Jeśli chodzi o stolarkę najbardziej odporną na próbę włamania, proponujemy spojrzeć na okna typu Winergetic Premium Passive – o widocznie większej ilości technologicznych rozwiązań, blokadach termicznych i odporności na hałas dobiegający z zewnątrz, a przy tym niezwykle atrakcyjnej pod względem zastosowanej estetyki.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów