Okna Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki - BENIX - Partner Premium
ul. E. Orzeszkowej 47 05827 Grodzisk Mazowiecki
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Nie wiesz jakie okna najlepiej pasują do Twojego domu lub mieszkania? Zbyt duży wybór przytłacza Cię? Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa? Skorzystaj z oferty naszego salonu partnerskiego w Grodzisku Mazowieckim. Znajdziesz tam najnowszy katalog, a także zamówisz okna Oknoplastu wraz z montażem. Jak znaleźć nasz salon w Grodzisku Mazowieckim? To bardzo proste, wejdź na naszą stronę firmą, u góry znajdziesz zakładkę „Gdzie Kupić?”. Znajdziesz tam alfabetyczną listę wszystkich miast, w których znajdują się nasze salony partnerskie. Jeśli wybierzesz Grodzisk Mazowiecki wyświetlą Ci się dane punktu znajdującego się przy ulicy Elizy Orzeszkowej 45 lok 7.
FAQ: Oto kilka najczęściej zadawanych pytań do pracowników Oknoplastu w Grodzisku Mazowieckim
 1. Potrzebuję drobnej porady czy muszę się udać po nią do salonu osobiście?  Nie, na stronie internetowej danego salonu może Pan znaleźć dokładne dane kontaktowe. Pracownicy Oknoplastu rozwieją wszelkie wątpliwości zarówno telefonicznie jak i drogą e-mailową.
 2. Czy okna w ofercie Oknoplastu mogą być tylko białe i brązowe?  Oczywiście, że nie. Stolarka okienna w ofercie Oknoplastu w Grodzisku Mazowieckim może zostać zakupiona w jednym z dziewięciu kolorów takich jak: orzech, antracyt mahoń.
 3. Potrzebuję okien do kuchni, ale nie mam zbyt wiele miejsca na ich otwieranie, czy da się cośz tym zrobić?  Tak, w naszej ofercie znajdzie pan okna przesuwne, które idealnie nadają się do kuchni dzięki temu, że nie trzeba otwierać skrzydeł. W naszej ofercie znajdują się także nawiewniki, które zapewnią obieg powietrza bez konieczności otwierania okna.
 4. Czy okna marki Oknoplast objęte są gwarancją?  Tak, cała stolarka okienna wraz z elementami wchodzącymi w jej skład objęte są siedmioletnim okresem gwarancyjnym, co potwierdza ich jakość jak i profesjonalizm marki w wykonywaniu okien.
 5. Czym jest właściwość okien opisywana jako ColorFull?ColorFull jest technologią okleinowania okien, dzięki czemu uzyskujemy jednolity kolor i strukturę na całym oknie, nawet po jego otwarciu!
 6. Czym charakteryzuje się termoramka Warmatec?  Termoramka Warmatec to przed wszystkim połączenie estetyki przez wykonanie jej ze stali szlachetnej oraz tworzywa oraz doskonałe parametry, które minimalizuje wydatki na energię. Poza tym termoramka zapobiega skraplaniu się pary wodnej w narożach szyby.
 7. Czym charakteryzują się okna każdej z czterech oferowanych przez was linii?  Okna każdej z oferowanych przez nas linii to dopasowane do klienta zestaw różnych właściwości. Okna linii Pixel to widocznie więcej designu, Proloxu to widocznie więcej świtała, Winergetic Premium to widocznie więcej ciepła, zaś Winergetic Premium Passive to widocznie więcej technologii. Po dokładną specyfikację pakietów szybowych, ramek, okuć i tak dalej zapraszamy na naszą stronę internetową.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów