Okna Grójec

Grójec - Nova-Bud 2 - Partner Premium
ul.Mogielnicka 31 05600 GRÓJEC
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Zastanawiasz się nad wymianą stolarki okiennej? Nie wiesz jakie okna wybrać do swojego nowego domu? Liczba dostępnych na rynku wariantów Cię przytłacza? Widać, że potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, dlatego zapraszamy do jednego z naszych salonów partnerskich w Grójcu. Nasi eksperci nie tylko przedstawią najnowszą ofertę naszej firmy, ale również pomogą dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Gdzie w Grójcu mogę znaleźć partnera handlowego Oknoplast? To bardzo proste, wystarczy skorzystać z naszej strony i kliknąć w odpowiednią miejscowość na mapie; dokładny adres naszego salonu partnerskiego w Grójcu znajdziesz na liście po lewej stronie. Aktualnie znajduje się on przy ulicy Armii Krajowej 15 (wjazd od ul. Kościelnej).
FAQ: Pytania najczęściej kierowane do pracowników firmy Oknoplast w Grójcu
 1. Ostatnio podjechałem do salonu Oknoplastu w Grójcu, ale był zamknięty. Kiedy mogę się tam udać po kilka porad odnośnie stolarki okiennej?  Każdy salon Oknoplastu może być otwarty w różnych godzinach, które są uzależnione od organizacji danego salonu. Po dokładne informacje dotyczące godzin otwarcia salonu Oknoplastu w Grójcu zapraszamy na stronę internetową tego salonu.
 2. Czy mogę zakupić dedykowane nawiewniki do okien zakupionych w salonie Oknoplastu w Grójcu?  Tak, w naszej ofercie mamy nawiewniki dedykowane do naszych okien, które pozwolą utrzymać obieg powietrza w pomieszczeniu bez konieczności ich otwierania.
 3. Czy mogę zmodyfikować klamki w oknach, które planuję zakupić w salonie Oknoplastu w Grójcu?  Tak, w naszej ofercie znajdują się klamki linii Design+. Każda z nich dostępna w różnych wariantach kolorystycznych. Ponadto możliwy jest zakup klamek z kluczem.
 4. Czy mogę w jakiś sposób zabezpieczyć moje okna przez ewentualnym włamaniem lub po prostu podnieść ich bezpieczeństwo?  Tak. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy pakiet bezpieczeństw, w którego w skład wchodzi: klamka Design+ z kluczem, antywłamaniowe okucia RC1 i RC2 oraz szyby hartowane i antywłamaniowe. Dzięki tym dodatkom z pewnością poprawi pan odporność okien na włamania i wyważenia, a domownicy będą mogli czuć się bezpiecznie.
 5. Słyszałem kiedyś, że jest możliwość zakupienia zawiasów, które będą praktycznie niewidoczne, czy to prawda?  Tak, w naszej ofercie znajdują się okucia Multi Power, popularnie nazywane ,,niewidocznymi zawiasami". Są one ukryte między ramą a skrzydłem okna. Rozwiązanie to zwiększa estetykę i poprawia szczelność zakupionych okien. Ponadto takie okna jest łatwiej utrzymać w czystości. Ułatwia to także montaż wszelkiego rodzaju żaluzji, rolet czy okiennic.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów