Okna Grudziądz

Grudziądz - EKSPOL Jarosław Dąbrowski - Partner Premium
Chełmińska 117B 86300 Grudziądz
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Nie wiesz jakie okna wybrać do Twojego nowego domu? Masz problem z wymianą starej stolarki okiennej? Mieszkasz w Grudziądzu lub okolicach? Zajrzyj do naszego partnera handlowego mieszczącego się przy ulicy Chełmińskiej 117B. Profesjonalni doradcy nie tylko pomogą wybrać Ci odpowiednie okna, ale również wykonają kosztorys zakupu wraz z montażem. Skontaktuj się z naszym doradcą w Grudziądzu Wymiana okien to decyzja, której konsekwencje mogą być odczuwalne przez lata. Właśnie dlatego warto wesprzeć się wiedzą i doświadczeniem fachowców. W salonie partnerskim znajdziesz nie tylko specjalistyczną pomoc, ale również najnowszy katalog naszych okien. Który system okienny szczególnie przypadł Ci do gustu? Oknoplast Prolux, Pixel, a może Winergetic Premium?
FAQ: Jakie pytania klienci najczęściej zadają pracownikom marki Oknoplast?
 1. Potrzebuję paru drobnych porad odnośnie stolarki okiennej marki Oknoplast, ale nie chcę specjalnie jechać do salonu, czy mogę uzyskać poradę w inny sposób?  Tak, wystarczy sprawdzić dane kontaktowe do jednego z naszych salonów na stronie internetowej i skontaktować się z jednym z naszych pracowników telefonicznie lub drogą e-mailową. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania.
 2. Czy okna zakupione w salonie Oknoplastu w Grudziądzu objęte są standardową gwarancją dwuletnią?  Okna marki Oknoplast objęte są aż siedmioletnim okresem ochrony gwarancyjnej. Wykonujemy nasze okna z najwyższej jakości materiałów dbając o najwyższą jakość montażu dzięki czemu jako nieliczni możemy zaoferować aż tak długi okres gwarancyjny.
 3. Zakupiłem okna w salonie Oknoplastu w Grudziądzu, czy mogę je w jakiś sposób modyfikować lub dobrać do nich akcesoria?  Tak, do Państwa dyspozycji oddaliśmy sześć pakietów dodatków takich jak komfort i funkcjonalność, bezpieczeństwo, trwałość, estetyka, termoizolacja i balkon. W każdym z nich można znaleźć dodatki, które Państwa zainteresują.
 4. Kupiłem okna marki Oknoplast i potrzebuję do nich porządnych rolet, czy macie w ofercie też rolety?  Tak, w naszej ofercie znajdują się rolety w czterech różnych liniach o unikalnych właściwościach. Rolety Luna, czyli więcej ciepła, Sol Evolution, czyli więcej estetyki, Sol, czyli więcej komfortu i Terra, widocznie więcej funkcjonalności.
 5. Czy do okien Oknoplastu, które wybrałem mogę wybrać inne szyby niż te, które oferowane są w standardzie?  Oczywiście. W naszej ofercie znajdują się szyby bezpieczne oraz szyby ornamentowe w wielu wzorach.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów