Okna Grudziądz

Grudziądz - EKSPOL Jarosław Dąbrowski - Partner Premium
Chełmińska 117B 86300 Grudziądz
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Nie wiesz jakie okna wybrać do Twojego nowego domu? Masz problem z wymianą starej stolarki okiennej? Mieszkasz w Grudziądzu lub okolicach? Zajrzyj do naszego partnera handlowego mieszczącego się przy ulicy Chełmińskiej 117B. Profesjonalni doradcy nie tylko pomogą wybrać Ci odpowiednie okna, ale również wykonają kosztorys zakupu wraz z montażem. Skontaktuj się z naszym doradcą w Grudziądzu Wymiana okien to decyzja, której konsekwencje mogą być odczuwalne przez lata. Właśnie dlatego warto wesprzeć się wiedzą i doświadczeniem fachowców. W salonie partnerskim znajdziesz nie tylko specjalistyczną pomoc, ale również najnowszy katalog naszych okien. Który system okienny szczególnie przypadł Ci do gustu? Oknoplast Prolux, Pixel, a może Winergetic Premium?
FAQ: Jakie pytania klienci najczęściej zadają pracownikom marki Oknoplast?
 1. Potrzebuję paru drobnych porad odnośnie stolarki okiennej marki Oknoplast, ale nie chcę specjalnie jechać do salonu, czy mogę uzyskać poradę w inny sposób?  Tak, wystarczy sprawdzić dane kontaktowe do jednego z naszych salonów na stronie internetowej i skontaktować się z jednym z naszych pracowników telefonicznie lub drogą e-mailową. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania.
 2. Czy okna zakupione w salonie Oknoplastu w Grudziądzu objęte są standardową gwarancją dwuletnią?  Okna marki Oknoplast objęte są aż siedmioletnim okresem ochrony gwarancyjnej. Wykonujemy nasze okna z najwyższej jakości materiałów dbając o najwyższą jakość montażu dzięki czemu jako nieliczni możemy zaoferować aż tak długi okres gwarancyjny.
 3. Zakupiłem okna w salonie Oknoplastu w Grudziądzu, czy mogę je w jakiś sposób modyfikować lub dobrać do nich akcesoria?  Tak, do Państwa dyspozycji oddaliśmy sześć pakietów dodatków takich jak komfort i funkcjonalność, bezpieczeństwo, trwałość, estetyka, termoizolacja i balkon. W każdym z nich można znaleźć dodatki, które Państwa zainteresują.
 4. Kupiłem okna marki Oknoplast i potrzebuję do nich porządnych rolet, czy macie w ofercie też rolety?  Tak, w naszej ofercie znajdują się rolety w czterech różnych liniach o unikalnych właściwościach. Rolety Luna, czyli więcej ciepła, Sol Evolution, czyli więcej estetyki, Sol, czyli więcej komfortu i Terra, widocznie więcej funkcjonalności.
 5. Czy do okien Oknoplastu, które wybrałem mogę wybrać inne szyby niż te, które oferowane są w standardzie?  Oczywiście. W naszej ofercie znajdują się szyby bezpieczne oraz szyby ornamentowe w wielu wzorach.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów