Okna Gryfino

Gryfino - Usługi Budowlane Hubert Andrych - Partner Standard
ul. 9 Maja 21-IV 74100 Gryfino
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Masz dylemat związany z wyborem stolarki okiennej? Nie chcesz przepłacać za montaż? Potrzebujesz zamówić okna na już? Wstąp do naszego salonu partnerskiego w Gryfinie przy ulicy 9 Maja 21-IV, znajdziesz tam najnowszy katalog naszych produktów oraz doświadczonych i profesjonalnych doradców. Na życzenie nie tylko pomogą dobrać Ci odpowiednie okna, ale również wykonają kosztorys zakupu wraz z montażem. Zapraszamy do salonu w Gryfinie Wybierając stolarkę okienną trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników takich termoizolację, paroprzepuszczalność czy dźwiękoszczelność. Warto więc skorzystać z podpowiedzi doświadczonych dorarców, którzy pomogą dobrać odpowiedniej jakości okna. Jeśli montaż okien w Gryfinie, to tylko z nami.
FAQ: Oto zestaw najczęściej zadawanych pytań w salonie Oknoplastu w Gryfinie
 1. Czy Oknoplast organizuje jakieś rabaty na okna i drzwi?Oczywiście. Najczęściej są to rabaty związane z sezonami i porami roku. Uważniej przyglądaj się naszej ofercie tuż przed rozpoczęciem wiosny i jesienią – wtedy zapotrzebowanie na nasze okna kilkukrotnie wzrasta, dzięki czemu możemy wprowadzić do oferty stosowne przeceny.
 2. W jaki sposób mogę skontaktować się z pracownikiem Oknoplastu w Gryfinie, który podczas mojej ostatniej wizyty doradzał mi w kwestii zakupu?  Dane kontaktowe konkretnego salonu znajdują się na naszej mapie wszystkich punktów sprzedażowych obecnej na stronie internetowej. Jeśli jednak to okaże się niewystarczające, możesz skorzystać z przygotowanego przez nas formularza kontaktowego – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i podać bezpośredni numer do punktu handlowego lub samego pracownika.
 3. Ostatnio zakupione okna w Gryfinie okazały się dość oporne w użytkowaniu, trudność sprawia mi samo ich otwarcie. Czy mogę w takim przypadku powołać się na gwarancję?  Nasz 7-letni okres gwarancyjny obejmuje zarówno całe okna, jak i wszystkie ich pojedyncze elementy. Jeśli więc z powodu jednego z nich stolarka nie funkcjonuje tak, jak powinna – zgłoś się do nas, powołaj się na otrzymany okres gwarancyjny. Być może problem leży w samym sposobie przeprowadzonego montażu? Z chęcią odpowiemy na to pytanie i rozwiążemy Twój problem.
 4. Czy podczas dokonania zakupu okien w Gryfinie otrzymam kosztorys?  Dokładny kosztorys sporządzamy na indywidualne życzenie Klienta. W nim zawieramy każdy z etapów sprzedaży i jego dokładną cenę. Tworzenie kosztorysu wliczone jest w cenę usługi, więc jeśli tylko interesuje Cię taki dokument – poinformuj o tym obsługującego Cię pracownika w Gryfinie.
 5. Czy któryś rodzaj okien radzi sobie zdecydowanie lepiej z utrzymaniem ciepła?  Nasze okna podzieliliśmy na kilka podstawowych typów – Pixel, Prolux, Winergetic Premium i Winergetic Premium Passive. Każdy z nich różni się między sobą parametrem technicznym, wokół którego została skupiona produkcja. Szukasz stolarki, która zapewni Twojemu domowi wyjątkową izolację termiczną? Z tym doskonale poradzą sobie okna Winergetic Premium.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów