Okna Gryfino

Gryfino - Usługi Budowlane Hubert Andrych - Partner Standard
ul. 9 Maja 21-IV 74100 Gryfino
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Masz dylemat związany z wyborem stolarki okiennej? Nie chcesz przepłacać za montaż? Potrzebujesz zamówić okna na już? Wstąp do naszego salonu partnerskiego w Gryfinie przy ulicy 9 Maja 21-IV, znajdziesz tam najnowszy katalog naszych produktów oraz doświadczonych i profesjonalnych doradców. Na życzenie nie tylko pomogą dobrać Ci odpowiednie okna, ale również wykonają kosztorys zakupu wraz z montażem. Zapraszamy do salonu w Gryfinie Wybierając stolarkę okienną trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników takich termoizolację, paroprzepuszczalność czy dźwiękoszczelność. Warto więc skorzystać z podpowiedzi doświadczonych dorarców, którzy pomogą dobrać odpowiedniej jakości okna. Jeśli montaż okien w Gryfinie, to tylko z nami.
FAQ: Oto zestaw najczęściej zadawanych pytań w salonie Oknoplastu w Gryfinie
 1. Czy Oknoplast organizuje jakieś rabaty na okna i drzwi?Oczywiście. Najczęściej są to rabaty związane z sezonami i porami roku. Uważniej przyglądaj się naszej ofercie tuż przed rozpoczęciem wiosny i jesienią – wtedy zapotrzebowanie na nasze okna kilkukrotnie wzrasta, dzięki czemu możemy wprowadzić do oferty stosowne przeceny.
 2. W jaki sposób mogę skontaktować się z pracownikiem Oknoplastu w Gryfinie, który podczas mojej ostatniej wizyty doradzał mi w kwestii zakupu?  Dane kontaktowe konkretnego salonu znajdują się na naszej mapie wszystkich punktów sprzedażowych obecnej na stronie internetowej. Jeśli jednak to okaże się niewystarczające, możesz skorzystać z przygotowanego przez nas formularza kontaktowego – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i podać bezpośredni numer do punktu handlowego lub samego pracownika.
 3. Ostatnio zakupione okna w Gryfinie okazały się dość oporne w użytkowaniu, trudność sprawia mi samo ich otwarcie. Czy mogę w takim przypadku powołać się na gwarancję?  Nasz 7-letni okres gwarancyjny obejmuje zarówno całe okna, jak i wszystkie ich pojedyncze elementy. Jeśli więc z powodu jednego z nich stolarka nie funkcjonuje tak, jak powinna – zgłoś się do nas, powołaj się na otrzymany okres gwarancyjny. Być może problem leży w samym sposobie przeprowadzonego montażu? Z chęcią odpowiemy na to pytanie i rozwiążemy Twój problem.
 4. Czy podczas dokonania zakupu okien w Gryfinie otrzymam kosztorys?  Dokładny kosztorys sporządzamy na indywidualne życzenie Klienta. W nim zawieramy każdy z etapów sprzedaży i jego dokładną cenę. Tworzenie kosztorysu wliczone jest w cenę usługi, więc jeśli tylko interesuje Cię taki dokument – poinformuj o tym obsługującego Cię pracownika w Gryfinie.
 5. Czy któryś rodzaj okien radzi sobie zdecydowanie lepiej z utrzymaniem ciepła?  Nasze okna podzieliliśmy na kilka podstawowych typów – Pixel, Prolux, Winergetic Premium i Winergetic Premium Passive. Każdy z nich różni się między sobą parametrem technicznym, wokół którego została skupiona produkcja. Szukasz stolarki, która zapewni Twojemu domowi wyjątkową izolację termiczną? Z tym doskonale poradzą sobie okna Winergetic Premium.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów