Okna Gubin

Gubin - Okno-Trend - Partner Premium
Sękowice 123/2 66620 Gubin
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
FAQ: Takie pytanie o ofertę Oknoplastu zadawaliście nam w Gubinie
 1. Czy w Gubinie znajduje się tylko jeden salon Oknoplast?  Tak, na tę chwilę w Gubinie jest tylko jeden salon Oknoplast, choć niewykluczone, że w przyszłości może pojawić się  kolejny. Na tę chwilę zapraszamy do odwiedzenia naszego zespołu w Sękowicach 123/2.
 2. Co czyni okna antywłamaniowe tak popularnym produktem?Z pewnością ich doskonałe wykonanie i zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim domownikom. Każdy z naszych klientów może dopasować system zabezpieczeń do własnych wymagań. Do wyboru masz klamkę z kluczykiem, wkładkę antyrozwierceniową, okucia z zaczepami antywyważeniowymi, wzmocnione szyby oraz alarm antywłamaniowy. Wszystko po to, by cała Twoja rodzina mogła spać spokojnie.
 3. Dlaczego warto skorzystać z oferty Smart Oknoplast?  Dzięki takiemu rozwiązaniu masz możliwość sterowania całym domem za pomocą jednego urządzenia mobilnego - telefonu, tabletu czy komputera, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Z powodzeniem będziesz mógł sterować uchylaniem okien, otwieraniem bramy garażowej, ogrzewaniem oraz roletami zewnętrznymi. Każdy z produktów możesz dopasować do własnych wymagań, cały system jest prosty i szybki w instalacji.
 4. W jakich godzinach czynny jest Wasz salon w Gubinie?  Nasz salon w Gubinie (Sękowice 123/2) otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w weekendy od 9:00 do 14:00. Nasz salon nie jest czynny w niedziele oraz dni świąteczne, co trzeba mieć na uwadze wybierając się do nas. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by Twoja wizyta była zadowalająca.
 5. Czym charakteryzują się okna Pixel?  Okna Pixel są jednym z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania zapewniające komfort użytkowania i piękny wygląd pomieszczenia. Okna Pixel posiadają nowoczesny kształt profilu z ostro zarysowanymi krawędziami, System wzmocnień stalowych pozwala na tworzenie sporych przeszkleń bez wpływu na jakość wykonania finalnego produktu. Okna Pixel to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązanie i najwyższą jakość.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów