Okna Iława

Iława - Lumen - Partner Premium
Grunwaldzka 9A/7A 14200 Iława
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: nasi pracownicy w Iławie odpowiadają Państwu najczęściej na te pytania:
 1. Jak dobrać najbardziej uniwersalne okna?  Nasi projektanci dbają o to, aby wszystkie modele okien wyróżniały się unikatowymi parametrami technicznymi. Przykładowo – okna Pixel to zdecydowany krok naprzód w dziedzinie projektowania nowoczesnych okien. To doskonały design, wyrażony w każdym detalu. Z kolei okna Winergetic Premium to doskonałe parametry zarówno w izolacji cieplnej, jak i akustycznej. Jeśli chcesz maksymalnie skutecznie dobrać okna do własnych oczekiwań, nasi doradcy służą Ci fachowym doradztwem na każdym etapie zakupów.
 2. Czy drzwi tarasowe OKNOPLAST przeznaczone są tylko do domów jednorodzinnych?  Niekoniecznie. Takie modele, jak drzwi HST Premium, faktycznie przeznaczone są do pomieszczeń o dużym metrażu. Projektując je, postawiliśmy bowiem na maksymalnie duże  przeszklenia sięgające od podłogi po sam sufit. To rozwiązanie nie tylko zapewnia odpowiednią ilość naturalnego światła we wnętrzu, ale też zdecydowanie powiększa je optycznie. Ale posiadamy również takie modele, które sprawdzą się w mniejszym domach, a nawet w mieszkaniach. W tej kwestii warto sprawdzić drzwi tarasowe PSK i PSK-Z.
 3. Na jakiej ulicy w Iławie znajduje się salon OKNOPLAST?  Nasz salon w Iławie znajdziesz na ul. Grunwaldzkiej 9a/7a. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W soboty zaś pracujemy od 9:00 do 13:00. Pamiętaj jednak, że w każdej sprawie możesz do nas zadzwonić, wszystkie namiary znajdziesz na naszej stronie internetowej. Kontakt z Klientem na najwyższym poziomie to nasz priorytet.
 4. Czy posiadają Państwo okna antywłamaniowe?  OKNOPLAST stawia w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo. Jeśli chcesz ochronić swój dom przed wizytami nieproszonych gości, zdecydowanie powinieneś zainteresować się modelem  Winergetic Premium Passive. Te okna posiadają trzykomorowy pakiet szybowy, dodatkowe wzmocnienia w postaci okuć antywyważeniowych i jeszcze solidniejsze ramy. To czyni z nich zaporę dla najbardziej zuchwałych włamywaczy. Ponadto są odporne na niekorzystne warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne zainicjowane z zewnątrz.
 5. Czy drzwi tarasowe OKNOPLAST należy zamontować samodzielnie?  Istnieje taka możliwość. Jednak dla komfortu swoich Klientów, firma OKNOPLAST oferuje montaż przeprowadzany przez własnych specjalistów. To Twoja gwarancja, że zlecenie będzie wykonane prawidłowo i to zarówno w przypadku montażu okien, drzwi tarasowych, jak i rolet zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów