Okna Inowrocław

Inowrocław - Imago - Partner Premium
Al.Niepodległości 80B 88100 Inowrocław
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Inowrocław stawia na okna Oknoplast. Jakie pytania zadajecie nam najczęściej?
 1. Inowrocław posiada salon Oknoplast? Gdzie znajdę Wasze okna?  Tak, placówka jednego z naszych partnerów handlowych znajduje się w Inowrocławiu. To salon IMAGO, który można znaleźć w Al. Niepodległości 80B. Możesz w nim zapoznać się z naszą bogatą ofertą, zapytać jednego z doradców o najlepszy wybór dla siebie lub zamówić usługę montażu jednego z produktów Oknoplast w swoim domu.
 2. Czy okna z oferty Oknoplast posiadają właściwości antywłamaniowe?  Tak, dbamy o to, aby wszystkie proponowane przez nas okna posiadały cechy antywłamaniowe. Dzięki temu nasi Klienci mogą spać spokojnie, bez obaw o próby wtargnięcia do domu. Najlepiej w tym zakresie radzi sobie model Winergetic Premium Passive, wyposażony w jeszcze trwalszy, trzykomorowy pakiet szybowy. Do tego dochodzi także specjalny zestaw nowoczesnych uszczelnień, zapewniający doskonałą ochronę nie tylko przed nawet najbardziej zuchwałymi włamywaczami, ale także przed niekorzystnym działaniem pogody.
 3. W oknach szukam przede wszystkim designu. Który model powinien mnie najbardziej zainteresować?  W naszej ofercie przygotowaliśmy szereg propozycji, które wyróżniają się swoimi unikalnymi cechami i parametrami. W kwestii designu niekwestionowanym liderem są jednak okna Pixel. To doskonałe połączenie elegancji, nowoczesnej estetyki i innowacyjnej technologii, która doskonale służy wszystkim mieszkańcom domu. Do tego Pixel zapewnia nawet 22% więcej światła w pomieszczeniu!
 4. To prawda, że produkty Oknoplast powstają w zgodzie z myślą ekologiczną?  Zdecydowanie tak! Wszystkie produkty marki Oknoplast powstają w oparciu o zachowanie zgodności z założeniami ochrony środowiska. Nasze fabryki prowadzone są w odpowiedzialny sposób. Przejawia się to choćby poprzez minimalizację oddziaływania prac wytwórczych na otoczenie, czy rozwijanie współpracy z jednostkami naukowymi. Do tego staramy się budować  świadomość ekologiczną wśród naszych Klientów.
 5. W jaki sposób działają nawiewniki antysmogowe, które oferuje Oknoplast?  W ofercie Oknoplast można znaleźć nawiewniki antysmogowe o wysokiej skuteczności. Te wyposażone są w najwyższej jakości filtry antysmogowe, tworząc tym samym skuteczną (aż do 98%) barierę przed niebezpiecznymi dla zdrowia cząsteczkami pyłu PM10, równocześnie wietrząc pomieszczenia. To doskonały sposób na to, aby zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich.
Już od ponad 25 lat tworzymy produkty przyszłości: drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne i okna. Inowrocław również dołączył do grona miast, w których znajdują się stacjonarne placówki naszych partnerów handlowych. W nich możesz na żywo przekonać się, jak dane produkty będą prezentować się w Twoim domu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów