Janów Lubelski – PERFECT-SERVICE – Partner Handlowy Premium

ul. Bialska 59
23-300 Janów Lubelski

kom. 728 590 402
e-mail: perfectservice@oknoplast.com.pl

Więcej informacji

  Okna są nie tylko istotnym elementem wystroju pomieszczenia, ale wpływają też na komfort przebywania w nim. Odpowiednio dobrane zapewniają skuteczną izolację termiczną oraz akustyczną. Jeżeli mieszkasz w Janowie Lubelskim i nie wiesz na jakie okna Oknoplast się zdecydować, zapraszamy do naszego salonu. Najnowszy katalog dostępny u naszego przedstawiciela Nie wiesz czy wybrać stolarkę aluminiową czy PCV? Okna Pixel czy Prolux? Poproś o pomoc w naszym salonie. Znajdziesz nas przy ulicy Bialskiej 59 w Janowie Lubelskim. Pomożemy wybrać Ci nie tylko odpowiedni typ okien, ale również dokonamy wyceny zakupu wraz z montażem. Dzięki temu nie będziesz musiał tracić czasu na samodzielne poszukiwania oraz wybór najlepszej stolarki. Wejdź na nasza stronę internetową i sprawdź adres salonu w swoim mieście.  

FAQ: Takie pytania zadajecie na temat oferty Oknoplast w Janowie Lubelskim

 
  1. Które z okien będą najlepiej pasować do domu skupionego wokół designu?
Właśnie dla rozwiązaniu takich dylematów podzieliliśmy nasze okna na cztery podstawowe rodzaje. Jeden z nich – Pixel – dzięki najdoskonalszej estetyce, preferowanej przez większość Klientów elegancji i zastosowaniu specjalistycznych technologii sprawdza się najlepiej w nowoczesnym domu, którego aranżacja skupiona jest wokół niepowtarzalnego designu.  
  1. Czy okna od Oknoplastu kupione w Janowie Lubelskim spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa?
Bezpieczeństwo naszych Klientów to dla nas priorytet, dlatego tworząc okna, zarówno na potrzeby salonu w Janowie Lubelskim, jak i pozostałych, przestrzegamy wszystkich europejskich norm przydatności i korzystamy wyłącznie z przeznaczonych do tego, specjalistycznych narzędzi, które pozwalają nie tylko stworzyć produkt atrakcyjny, ale przede wszystkim bezpieczny i wygodny w użytkowaniu.  
  1. Czy w inspiracjach przedstawionych na stronie Oknoplast uwzględnione są wyłącznie okna?
Inspiracje aranżacyjne, które przedstawiamy na naszej stronie stworzone są na podstawie znajomości panujących trendów i stworzonych przez nas produktów – w tym również okien, ale nie tylko. W niektórych przykładach pojawiają się również drzwi tarasowe i zewnętrze oraz akcesoria takie jak rolety i szprosy.  
  1. Czy i w tym roku Oknoplast rozpocznie wiosenną akcję promocyjną?
Oczywiście. Tym razem stworzona przez nas akcja promocyjna nosi nazwę „Okna bez VAT”, która polega na tym, że w ręce naszych Klientów oddajemy rabat w wysokości kwoty podatku VAT na wybrane rodzaje okien i akcesoriów. Promocja rozpoczyna się 13 marca i potrwa aż do 30 kwietnia.  
  1. Czy Oknoplast w Janowie Lubelskim oferuje poza samą sprzedażą również montaż okien?
Oczywiście. Wystarczy, że podczas wizyty w naszym salonie i zakupu okien poinformujesz pracownika o swoim zainteresowaniu usługami montażu. Wtedy wypytamy o szczegóły i przedstawimy dokładne koszty.