Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

 Okna są nie tylko istotnym elementem wystroju pomieszczenia, ale wpływają też na komfort przebywania w nim. Odpowiednio dobrane zapewniają skuteczną izolację termiczną oraz akustyczną. Jeżeli mieszkasz w Janowie Lubelskim i nie wiesz na jakie okna Oknoplast się zdecydować, zapraszamy do naszego salonu.Najnowszy katalog dostępny u naszego przedstawicielaNie wiesz czy wybrać stolarkę aluminiową czy PCV? Okna Pixel czy Prolux? Poproś o pomoc w naszym salonie. Znajdziesz nas przy ulicy Bialskiej 59 w Janowie Lubelskim. Pomożemy wybrać Ci nie tylko odpowiedni typ okien, ale również dokonamy wyceny zakupu wraz z montażem. Dzięki temu nie będziesz musiał tracić czasu na samodzielne poszukiwania oraz wybór najlepszej stolarki. Wejdź na nasza stronę internetową i sprawdź adres salonu w swoim mieście. 

FAQ: Takie pytania zadajecie na temat oferty Oknoplast w Janowie Lubelskim

 
  1. Które z okien będą najlepiej pasować do domu skupionego wokół designu?
Właśnie dla rozwiązaniu takich dylematów podzieliliśmy nasze okna na cztery podstawowe rodzaje. Jeden z nich – Pixel – dzięki najdoskonalszej estetyce, preferowanej przez większość Klientów elegancji i zastosowaniu specjalistycznych technologii sprawdza się najlepiej w nowoczesnym domu, którego aranżacja skupiona jest wokół niepowtarzalnego designu. 
  1. Czy okna od Oknoplastu kupione w Janowie Lubelskim spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa?
Bezpieczeństwo naszych Klientów to dla nas priorytet, dlatego tworząc okna, zarówno na potrzeby salonu w Janowie Lubelskim, jak i pozostałych, przestrzegamy wszystkich europejskich norm przydatności i korzystamy wyłącznie z przeznaczonych do tego, specjalistycznych narzędzi, które pozwalają nie tylko stworzyć produkt atrakcyjny, ale przede wszystkim bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. 
  1. Czy w inspiracjach przedstawionych na stronie Oknoplast uwzględnione są wyłącznie okna?
Inspiracje aranżacyjne, które przedstawiamy na naszej stronie stworzone są na podstawie znajomości panujących trendów i stworzonych przez nas produktów – w tym również okien, ale nie tylko. W niektórych przykładach pojawiają się również drzwi tarasowe i zewnętrze oraz akcesoria takie jak rolety i szprosy. 
  1. Czy i w tym roku Oknoplast rozpocznie wiosenną akcję promocyjną?
Oczywiście. 
  1. Czy Oknoplast w Janowie Lubelskim oferuje poza samą sprzedażą również montaż okien?
Oczywiście. Wystarczy, że podczas wizyty w naszym salonie i zakupu okien poinformujesz pracownika o swoim zainteresowaniu usługami montażu. Wtedy wypytamy o szczegóły i przedstawimy dokładne koszty.