Okna Jarocin

Jarocin - Ilkaz - Partner Premium
ul. Wojska Polskiego 37a1, 63200 Jarocin
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Nie wiesz jaki kolor stolarki okiennej wybrać do swojego domu? Nie wiesz czy w Twoim przypadku lepiej sprawdzi się stolarka aluminiowa czy PCV? Jeżeli masz dylemat to najlepiej zapytaj o pomoc doświadczonego doradcę. Znajdziesz go w u naszego partnera handlowego w Jarocinie. Nie wiesz gdzie można kupić okna Oknoplast w Jarocinie? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę firmową, znajdziesz tam spis wszystkich salonów partnerskich w całej Polsce. Na mapie możesz wybrać interesującą Cię miejscowość, a na następnie w liście po lewej stronie dowiesz się, że nasz salon mieści się przy ulicy: Wojska Polskiego 60.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania w salonie Oknoplast w Jarocinie
 1. Jak długo trwa realizacja zamówienia na okna w Jarocinie?Do realizacji każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, dlatego ocena czasu trwania jest dość kłopotliwa. Wszystko zależy od tego, na jaki rodzaj okien się zdecydujesz, czy wybierzesz dodatkowe akcesoria i czy zlecisz nam zastosowanie indywidualnych rozwiązań. O czas trwania realizacji zamówienia na okna najlepiej zapytać jednego z pracowników salonu w Oknoplast.
 2. Czy w ofercie Oknoplastu znajdę okna drewniane?  Niestety do swojej oferty nie włączyliśmy stolarki drewnianej. Za to jeśli interesuje Cię zakup okien w Jarocinie, warto, żebyś spojrzał na naszą stolarkę PCV i aluminium. Na pewno przypadnie Ci do gustu, bo nie dość, że jej jakość pochodzi z najwyższej półki, to jeszcze cechuje się niepowtarzalną estetyką.
 3. Czy montaż okien jest możliwy poza Jarocinem?  Oczywiście. Na życzenia naszych Klientów, z chęcią niesienia monterskiej pomocy, dojeżdżamy nawet do pobliskich miejscowości – działamy nie tylko na terenie Jarocina. Wystarczy, że poinformujesz o tym jednego z naszych pracowników w wybranym przez siebie salonie, a on oceni koszty usługi między innymi na podstawie koniecznych do przebycia kilometrów.
 4. Czy okna z serii Winergetic poradzą sobie z uciążliwym hałasem dobiegającym z zewnątrz?  Jasne. Wszystkie okna, które tworzą ofertę naszego sklepu uzupełnione są o parametr izolacyjności akustycznej, ale stolarka z serii Winergetic, a w szczególności Winergetic Premium Passive radzi sobie z tym jeszcze lepiej.
 5. Planuję budowę domu pasywnego. Czy któryś rodzaj okien pasuje do tego najlepiej?  Dom pasywny wymaga znacznie bardziej zaawansowanych rozwiązań okiennych niż typowy rodzaj zabudowań. Wiemy o tym doskonale, dlatego do naszej oferty włączyliśmy okna z serii Winergetic, które ze względu na swoją specyficzną, nowatorską budowę – zwiększone pakiety szybowe, zdolności izolacji termicznej i akustycznej radzą sobie w takim domu doskonale.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów