Okna Jasło

Jasło - SAM-BUD - Partner Premium
ul. 3-go Maja 110 38200 JASŁO
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Nie wiesz czy w przypadku Twojego domu lepiej sprawdzi się stolarka PCV czy Aluminium? Chcesz do mieszkania kupić dźwiękoszczelne okna? Zapraszamy do salonu naszego partnera handlowego w Jaśle. Tam doświadczeni doradcy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Ciebie pytania. Nie wiesz jak znaleźć nasz salon w Jaśle? To bardzo proste, nie musisz nawet korzystać z wyszukiwarki internetowej. Wystarczy, że na naszej stronie firmowej klikniesz w zakładkę „Gdzie Kupić?”. Umieściliśmy tam mapkę wszystkich naszych partnerów. Wystarczy, że znajdziesz swojego miasta, a po lewej stronie ukażę Ci się adres salonu w Jaśle przy ulicy 3 Maja 110.
FAQ: 5 najczęściej zadawanych pytań na temat oferty Oknoplastu w Jaśle
 1. Czy Oknoplast posiada w Jaśle tylko jeden punkt handlowy?Tak, na tę porę dysponujemy tylko jednym salonem w Jaśle, mieszczącym się przy ulicy 3 Maja 110, w punkcie SAM-BUD.
 2. Czy w salonie w Jaśle mam możliwość zakupu akcesoriów okiennych? Najbardziej zależy mi na moskitierach  Od początku naszej działalności jako największy priorytet postawiliśmy sobie zadowolenie naszych Klientów ze wszystkim dokonanych zakupów, dlatego uzupełniliśmy naszą ofertę okien i drzwi o atrakcyjne dodatki. W salonie w Jaśle znajdziesz akcesoria takie jak: klamki, moskitiery, nawiewniki, szprosy zarówno wewnątrzszybowe, jak i naklejane oraz szyby – zwykłe i ornamentowe.
 3. Czy Wasze okna posiadają różne wersje kolorystyczne?Oczywiście. Wystarczy, że klikniesz na naszej stronie internetowej w dany rodzaj okien, a obok zdjęcia zobaczysz kilka wersji kolorystycznych dostępnych akurat w tym modelu – od bieli po mahoń, więc na pewno znajdziesz swój ulubiony.
 4. Czy szyby obecne w Waszych oknach radzą sobie z próbą stłuczenia?  Nie poradzą sobie z rozpędzoną do granic kulą pistoletu, ale na pewno cechują się wyjątkową odpornością na próby stłuczenia, dzięki swojej wzmocnionej budowie i zastosowaniu znacznie trwalszych materiałów. W połączeniu z równie wytrzymałymi ramami okiennym tworzą zestaw odporny na włamania.
 5. Czy w salonie Oknoplastu w Jaśle będę mógł kupić także drzwi?  Oczywiście. Głównym elementem naszej oferty, poza stolarką okienną, są drzwi – zewnętrzne i tarasowe. Zapoznaj się z ich przykładami za pomocą naszej strony internetowej lub odwiedź nasz salon w Jaśle i przejrzyj dostępne katalogi.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów