Okna Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój - DW OKNA - Partner Standard
ul. MAZOWIECKA 8A 44330 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Twoja okna wymagają wymiany? Budujesz dom i nie wiesz na jaką stolarką się zdecydować? Szukasz wysokiej jakości okien dobrej firmy? Znajdź już dziś partnerski salon firmy Oknoplast w Twoim mieście. Jest to prostsze niż myślisz, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i klikniesz w zakładkę „Gdzie kupić?”. Znajdź nasz salon w Jastrzębiu-Zdroju Masz problem z ze znalezieniem okien Oknoplastu w Twoim mieście? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i na mapie znajdziesz swoje miejsce zamieszkania. Możesz również wybrać z listy miast: w Jastrzębie-Zdroju nasz salon znajduję się przy ulicy Mazowieckiej 8A.
FAQ: Krótki spis najczęściej zadawanych pytań na temat oferty Oknoplastu w Jastrzębiu-Zdroju
 1. Czy to prawda, że okna od Oknoplastu są bardzo drogie?Według nas „drogie” oznacza dostosowane do wymogów każdego domu, o wysokiej jakości i zdolne służyć Klientowi przez wiele, wiele lat, a przy tym nie ulegnie uszkodzeniu przy pierwszej lepszej okazji skutkującej koniecznością drogiej naprawy. Dodatkowo w czasie produkcji naszych okien korzystamy z najlepszych materiałów i obrabiamy je za pomocą najbardziej nowoczesnego sprzętu. Wszystko to pociąga to za sobą takie koszty, jakie widoczne są w naszych salonach.
 2. Jaki czas obejmuje gwarancja na okna w Jastrzębiu-Zdroju?Okres gwarancyjny, który oddajemy w ręce naszych Klientów wraz z każdym zakupem jest okresem 7-letnim i obejmuje zarówno uszkodzenie okien jako całości, jak i ich pojedyncze elementy z jakiegoś powodu utrudniające działanie i obsługę całego produktu.
 3. Czy folię widoczną na nowo zakupionych oknach trzeba zdjąć zaraz po montażu?  Folia ta służy przede wszystkim do zabezpieczenia okien w czasie transportu do konkretnego salonu i podczas ich montażu w domu Klienta. Można zdjąć ją zaraz po zakończeniu pracy naszego pracownika, a na pewno trzeba w okresie do miesiąca od wykonania całej usługi.
 4. Czy okna obecne w Waszym sklepie można zakupić gdzie indziej?  Wszystkie okna tworzące obecną ofertę naszego sklepu tworzone są według autorskich projektów. Składają się na nie oryginalne elementy i najnowsze pod względem technologicznym rozwiązania. Oznacza to, że naszych okien nie można spotkać ich w żadnym innym sklepie ze stolarką okienną.
 5. Chciałbym podjąć najlepszy wybór, więc na które z parametrów technicznych Waszych okien powinienem zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?  Jeśli chcesz dokonać najlepszego zakupu okien, powinieneś zwrócić uwagę na każdy z parametrów technicznych, w tym izolacyjność termiczna i akustyczna, wodoszczelność i cechy antywłamaniowe. Na koniec zwróć uwagę na klasę okna. A określa się jako najlepszą i zawierającą wszystkie niezbędne elementy do prawidłowego, satysfakcjonującego działania okna.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów