Okna Jawor

Jawor - DOM-BUD - Partner Premium
ul. 1 Maja 6 59400 JAWOR
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Szukasz wysokiej jakości okien do Twojego domu lub mieszkania? Chcesz stolarkę okienną tylko od sprawdzonego Polskiego producenta? Już teraz możesz ją kupić w swoim mieście. Oknoplast zaprasza do odwiedzenia salonu swojego partnera handlowego w Jaworze. Sprawdź jak do nas trafić Jeżeli masz problem ze znalezieniem naszego salonu w Twoim mieście wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę. Znajdziesz tam mapę, na której zaznaczyliśmy wszystkie salonu, które posiadają aktualną ofertę naszej firmy. Po lewej stronie natomiast znajduje się alfabetyczna lista wszystkich miejscowości, wystarczy więc, że znajdziesz Jawor, nasz salon znajduje się przy ulicy 1 Maja 6.
FAQ: Jawor - najczęściej zadawane pytania
 1. Czy w Jaworze znajduje się Partner Handlowy Premium?  Tak. Partner Handlowy Premium (DOM-BUD) znajduje się w Jaworze przy ulicy 1 Maja 6. Szczegółowe informacje dotyczące tego salonu znaleźć można na stornie Oknoplastu, w zakładce „Gdzie kupić?” po wpisaniu hasła „Jawor”.
 2. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe, które wchodzą do oferty Oknoplast?  Nasze drzwi tarasowe sprawią, że zorganizowanie przestrzeni blisko tarasu czy ogrodu będzie nie tylko proste ale także ucieszy oko osoby wymagającej nowoczesności i estetyki. Dzięki sporej powierzchni szyb można osiągnąć przeszklenie, które w efekcie daje więcej światła w pomieszczeniu.
 3. Co wyróżnia drzwi PVC Oknoplast na tle innych przedsiębiorstw, mających w swojej ofercie ten sam produkt?Drzwi zewnętrzne PVC zawarte w ofercie Oknoplastu są przede wszystkim ozdobą dla obiektu. Skupiliśmy się na wymogach klienta indywidualnego, który może wybrać spośród ogromu wzorów, zdobień i stylistyki. Właśnie ten szeroki wybór wymarzonych drzwi zewnętrznych wyróżnia nas na tle innych firm.
 4. Chciałbym w swoim budynku wykorzystać okna z Waszej oferty. Powinno być to coś klasycznego, ale także bezpiecznego. Co powinienem wybrać? Doskonałym wyborem będą okna Koncept, które charakteryzują się przede wszystkim estetyką i harmonią. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania koloru odpowiadającego gustom klienta, m.in. złoty dąb, orzech oraz mahoń. Okna posiadają zaczepy antywyważeniowe, dzięki którym dostanie się do pomieszczenia z zewnątrz jest utrudnione.
 5. Mieszkam w Jaworznie, chciałbym zabezpieczyć swój dom roletami zewnętrznymi. Na co mam zwrócić uwagę?  Przed zakupem zwróć uwagę na to, w jaki sposób chciałbyś obsługiwać rolety. Istnieje możliwość zamontowania napędu elektrycznego (wraz z pilotem, który służy do sterowania), zastosowania inteligentnej automatyki oraz czujników, które reagują na pogodę na zewnątrz. Możesz wybrać kolor spośród wielu przedstawionych w naszej ofercie, dzięki czemu rolety będą współgrały z oknami oraz elewacją obiektu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów