Okna Jędrzejów

Jędrzejów - ARMA - Partner Premium
Partyzantów 50 28-300 Jędrzejów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Wymiana okien spędza Ci sen z powiek i zajmuje pierwsze miejsce na liście rzeczy do zrobienia? Chcesz szybkiej i profesjonalnej obsługi? Firma Oknoplast ma już swój salon handlowy również w Jędrzejowie. Zajrzyj do nas! Czekamy na Ciebie w naszym punkcie handlowym przy ulicy Partyzantów 50. Partner handlowy Oknoplastu w Jędrzejowie Zastanawiasz się jakie okna wybrać? Jasne lub ciemne? Z rodzaju Pixel lub Prolux? Wybór nie jest łatwy, bo różnorodność naszego katalogu przebija wszystkie firmy zajmujące się wymianą stolarki, ale spokojnie! Doradcy Oknoplastu zadbają o to, żebyś wybrał okna współgrające z Twoim domem i takie, które zapewnią mu ochronę na lata. Chciałbyś odwiedzić nasz salon w Jędrzejowie, ale nie masz na to czasu? Skorzystaj z numeru telefonu podanego w zakładce "Kontakt".
FAQ: Pytanie zadawane w salonie Oknoplast w Jędrzejowie
 1. Czy w Jędrzejowie znajduje się salon Premium Oknoplast? Tak, nasz salon Premium w Jędrzejowie znajduje się przy ulicy Partyzantów 50. Dodatkowych danych na temat tego punktu sprzedażowego oraz danych kontaktowych szukaj na naszej stronie internetowej.
 2. Czy przy zakupie okien w Jędrzejowie otrzymam dokładny kosztorys zlecenia? Kosztorys przedstawiający dokładne koszty każdego z etapów zlecenia tworzymy na życzenie Klienta. Interesuje Cię taki obraz? Daj nam znać, a przygotujemy kosztorys specjalnie dla Ciebie. I to bez żadnych dodatkowych opłat.
 3. Czy stolarka aluminiowa przeznaczona jest tylko dla domów nowoczesnych? Okna aluminiowe prezentują wyższy standard od stolarki PCV. Tworzone są według bardziej nowoczesnych i zaawansowanych technicznie rozwiązań, dzięki czemu najlepiej wyglądają i działają w otoczeniu domu pasywnego. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, jeśli chcesz zamontować stolarkę aluminiową w swoim tradycyjnym domu.
 4. Czy w salonie Oknoplast w Jędrzejowie znajdę okna typu Koncept? Okna Koncept są nieodzowną częścią wyposażenia naszego sklepu, dlatego możesz mieć pewność, że znajdziesz je również w salonie w Jędrzejowie. O szczegółowe informacje warto zapytać jednego z naszych pracowników obecnych w punkcie handlowym.
 5. Czy oferta Oknoplast składa się wyłącznie z okien i drzwi? Stolarka i drzwi to dwie główne fasady naszej oferty, ale poza nią, w naszych salonach znajdziesz również szereg dodatków okiennych, takich jak nawiewniki czy szprosy i rolety, które ku jeszcze większej wygodzie naszych Klientów podzieliliśmy na cztery podstawowe rodzaje.
 6. Czy okna kupione w Jędrzejowie też zaliczają się do gwarancji? 7-letni okres gwarancyjny obejmuje wszystkie produkty wychodzące spod naszych rąk i obecne w każdym z naszych salonów, a więc okna w Jędrzejowie również. Co więcej, do okresu gwarancyjnego zaliczają się również drobne elementy produktów, nie tylko same produkty, więc jeśli jakaś część zakupionych okien nie działa tak, jak powinna, daj nam o tym znać, a postaramy się coś z tym zrobić.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów