Okna Jelenia Góra

Jelenia Góra - AWANS - Partner Premium
ul. Wyczółkowskiego 1 58500 JELENIA GÓRA
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Wymiana okien to inwestycja na lata. Poza walorami estetycznymi, odpowiednio dobrana stolarka zwiększa poziom bezpieczeństwa domu. Nie oddawaj tego w ręce przypadku i postaw na firmę Oknoplast. Mieszkasz w Jeleniej Górze? Punkt handlowy firmy znajduje się kilka kroków od Ciebie. Odwiedź nasz salon przy ulicy Wyczółkowskiego 1. Salon Oknoplast w Jeleniej Górze Szukasz stolarki łączącej komfort, bezpieczeństwo i innowacyjność? Przejrzyj nasz katalog i wybieraj spośród wielu wzorów oraz modeli, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Skusisz się na jasne okna typu Prolux? Czy może designerskie i funkcjonalne z wariantu Pixel? Ty wybierz, a nasi kosztorysanci przedstawią Ci dokładne ceny i ewentualne zniżki.
FAQ: Masz pytania na temat oferty Oknoplastu w Jeleniej Górze? Zerknij, bo może już na nie odpowiedzieliśmy
 1. Zależy mi na zakupie okien o klasycznym wzorze. Czy znajdę takie w salonie w Jeleniej Górze?  Jeśli chodzi o klasyczny wzór okien, do gustu powinna przypaść Ci stolarka z linii Koncept. Optymalne parametry, prosta forma, kompatybilność z wieloma produktami i możliwość dopasowania dodatków. Oczywiście znajdziesz je również w naszym salonie w Jeleniej Górze.
 2. Czy w Jeleniej Górze znajduje się tylko jeden salon Oknoplast?  Na tę chwilę tak, dysponujemy jednym salonem w Jeleniej Górze. Znajdziesz go przy ulicy Wyczółkowskiego 1.
 3. Zależy mi na nowoczesnych drzwiach do tarasu. Na który rodzaj powinienem zwrócić uwagę?  W zasadzie każdy rodzaj drzwi tarasowych, który znajduje się w naszej ofercie oparty jest na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych. Gdybyśmy mieli jednak wyróżnić tylko jeden typ, postawilibyśmy na HST Premium ze względu na ich wyjątkową funkcjonalność, termoizolację, trwałość, bezpieczeństwo, ale również design.
 4. Jak długo trwa gwarancja na okna kupione w Jeleniej Górze?Okres gwarancyjny na wszystkie produkty oznaczone marką Oknoplast trwa 7 lat i obejmuje zarówno całe produkty, takie jak okna i drzwi, ale również ich mniejsze elementy, czyli różnego rodzaju uszczelki i kliny.
 5. Czy montaż okien wymaga pomocy specjalisty?  Jeśli czujesz, że podołasz temu zadaniu samodzielnie, nic nie stoi na przeszkodzie. Wiemy jednak, że niektóre rodzaje okien są trudniejsze w montażu i w ich przypadku przydaje się pomoc specjalisty. Tę możesz uzyskać między innymi w naszym salonie w Jeleniej Górze.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów