Okna Kalisz

Kalisz - MAREX - Partner Premium
ul. 3-go Maja 14 62800 KALISZ
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Mieszkasz w Kaliszu i poszukujesz firmy, która zajmie się wymianą Twoich okien? Zależy Ci na szybkiej obsłudze i doradztwie profesjonalistów? Dobrze, że trafiłeś na nas. Dzięki naszemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy budowanej przez lata wskażemy okna idealne dla Twojego domu. Zajrzyj do naszego punktu handlowego w Kaliszu, przy ulicy 3 Maja 14. Punkt sprzedaży Oknoplast w Kaliszu Wysoka jakość świadczonych przez nas usług odzwierciedla się w zadowoleniu oraz satysfakcji klientów. Zatrudniamy wyłącznie fachowców, którzy z ogromu proponowanych przez nas produktów wybiorą dla Ciebie te najdoskonalsze. Odwiedź nas w najbliższym punkcie sprzedażowym lub zadzwoń na numer +48 12 279 71 71.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania dotyczące salonu w Kaliszu
 1. Czy w Kaliszu jest już salon premium?  Niestety na tę chwilę nie ma takiego salonu, ale nie można wykluczyć iż w najbliższych latach taki salon się pojawi. Nad wszystkim pracujemy i mamy nadzieję, że na tę chwilę salon partnerski w zupełności wystarczy.
 2. Zbliża się lato, czy posiadają państwo jakieś ciekawe rozwiązania na tę porę roku?  Oczywiście. W naszej ofercie znajdziesz np. moskitiery. Ze względu na szeroki wybór kolorystyczny mamy nadzieję zaspokoić każde oczekiwanie klienta. Moskitiery są znacznym ułatwieniem w okresie letnim, a łatwy montaż sprawia, że ich użytkowanie jest jeszcze prostsze.
 3. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe i gdzie najlepiej je zastosować?  Drzwi tarasowe umożliwiają przeszklenie dużych powierzchni, są wspaniałym rozwiązaniem w wielu domach. Ich zaletami są przede wszystkim duże powierzchnie – im większa powierzchnia, tym więcej światła dziennego wpadnie do pomieszczenia. Pomimo dużych gabarytów drzwi są lekkie w obsłudze i idealnie nadają się jako przejście na taras.
 4. Mieszkam w Kaliszu i jestem zainteresowany zakupem Waszych produktów, gdzie powinienem się udać?  Zapraszamy do naszego salonu na ulicy 3 Maja 14. Gdyby pojawiło się więcej pyta, proszę napisać na naszego maila (marex@oknoplast.com.pl) lub zadzwonić (731 313 925).
 5. Widziałem na Waszej stronie hasło takie jak „ogrody zimowe”, co to takiego?  Ogrodami zimowymi zajmuje się ALUHAUS, który jest częścią naszej grupy Oknoplast. Ogród zimowy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie duże, przeszklone powierzchnie. Odpowiednio zaplanowany i przemyślany ogród zimowy może nawet zmniejszyć koszty zużycia energii. Takie pomieszczenie może pełnić wiele funkcji – od jadalni pod gołym niebem, przez domowy ogród aż po miejsce wypoczynku i relaksu. Dla uzyskania większej ilości informacji zapraszam na stronę ALUHAUS (www.aluhaus.com.pl).

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów