Okna Katowice

Katowice - Expert - Partner Premium
Bytkowska 119 40147 Katowice
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: Katowice mogą liczyć na nasze okna. O co pytaliście nas najczęściej?
 1. Gdzie w Katowicach znajdę salon z produktami Oknoplast?  W Oknoplast zależy nam na tym, aby dotrzeć do jak największej liczby Klientów. Właśnie dlatego poszerzamy naszą sieć partnerów handlowych. Należy do nich partner EXPERT przy ul. Bytkowska 119 . To tam będziesz mógł obejrzeć nasze okna, czy drzwi tarasowe w ich pełnej okazałości.
 2. Czy w salonie w Katowicach znajdę wszystkie produkty Oknoplast?  Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić oczekiwania każdego Klienta. Nasze produkty możesz obejrzeć i zamówić zarówno na naszej stronie internetowej, jak i w jednym z licznych salonów stacjonarnych – również w Katowicach. Pamiętaj, że nasi specjaliści w salonach są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. W razie potrzeby mogą również zamówić do salonu produkt, który wyjątkowo Cię interesuje.
 3. Jakie drzwi tarasowe najlepiej nadają się do mieszkania o mniejszym metrażu?  W naszej ofercie przygotowaliśmy coś specjalnego dla wszystkich właścicieli domów o nieco mniejszym metrażu. Mowa o drzwiach tarasowych PSK i PSK-Z. To nasze flagowe propozycje, które posiadają specjalny system uchylno-przesuwny oraz specjalne okucia. Wszystko to sprawia, że uchylanie i przesuwanie skrzydła do szerokości 1,6 m i to przy użyciu naprawdę niewielkiej siły – w sam raz do wnętrza o nieco mniejszym metrażu.
 4. Jaki model okien wybrać, aby maksymalnie rozjaśnić wnętrze?  W Oknoplast dbamy o to, aby nasze okna wyróżniały się maksymalnie dużą powierzchnią szybową. Ciekawą propozycją są okna Prolux – te zapewniają o 22% więcej światła niż w przypadku standardowego okna PVC. Odpowiada za to autorska konstrukcja profilu PVC ramy i skrzydła oraz większa powierzchni szyby. Jeśli jesteś zainteresowany, to z pewnością znajdziesz te okna w salonie w Katowicach.
 5. Montaż drzwi tarasowych od Oknoplast trzeba przeprowadzić samodzielnie?  Istnieje taka możliwość, jednak musisz pamiętać, że zakupione w naszym salonie okna, drzwi tarasowe, czy rolety zewnętrzne mogą zamontować w Twoim domu nasi fachowcy. Ci zawsze służą radą, odpowiadając na wszystkie pytania, czy wątpliwości. Również Katowice oferują montaż okien od Oknoplast. Odpowiednie oświetlenie domu i odporność na hałas z zewnątrz to tylko dwa punkty, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wymianie okien. Nie wiesz o czym powinieneś pomyśleć, a mieszkasz w Katowicach i interesuje Cię profesjonalna obsługa? Dobrze trafiłeś. Firma Oknoplast to marka obecna na rynku od wielu lat oraz posiadająca ogromne doświadczenie. Chcesz się przekonać? Odwiedź nasz punkt handlowy w Katowicach, przy ulicy ul. Bytkowskiej 119.
 6. Partner handlowy Oknoplast w Katowicach  Dbamy o to, by nasi Klienci chcący osobistego kontaktu z naszymi specjalistami nie musieli pokonywać setek kilometrów, dlatego cały czas rozwijamy naszą firmę i tworzymy kolejne punkty handlowe. Dziś jesteśmy już w Katowicach, tuż obok Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów