Okna Kędzierzyn Koźle

Kędzierzyn Koźle - PROBUD - Partner Standard
ul. Piastowska 33 47200 KĘDZIERZYN KOŹLE
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Rozpocząłeś remont domu i zastanawiasz się na jaką firmę postawić przy wymianie okien? Nie jesteś do końca przekonany jaki rodzaj stolarki wybrać oraz jakimi parametrami kierować się przy podjęciu decyzji? Postaw na firmę Oknoplast. Działamy w tej branży od wielu lat i wiemy jak usatysfakcjonować Klienta. Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Piastowskiej 33. Remont domu z oknami firmy Oknoplast Okna mają być przede wszystkim osłoną Twojego domu i podstawowym źródłem światła słonecznego – na to zwróć uwagę w pierwszej kolejności. Walory estetyczne postaw na końcu, ale o nich nie zapominaj! Stolarka okienna firmy Oknoplast łączy te wszystkie punkty i zapewni Ci komfort na najbliższe lata. Jeśli nie przekonuje Cię szeroka gama produktów, uwierz z 7letnią gwarancję, którą dostaniesz od nas wraz zakupem. Wierzymy, że Oknoplast i Klient to współpraca idealna, dlatego dbamy, by każda transakcja przebiegła pomyślnie i zaowocowała satysfakcją dla obu stron.
FAQ: Przed wizytą w salonie w Kędzierzynie Koźlu zapoznaj się z tymi pytaniami i odpowiedziami
 1. Czy w salonie Oknoplast w Kędzierzynie Koźlu mogę kupić też drzwi?  Tak, drzwi - zarówno tarasowe, jak i zewnętrzne to jeden z podstawowych filarów naszej oferty. Odwiedź nasz salon w Kędzierzynie Koźlu, a przekonasz się o różnorodności naszych produktów, ich atrakcyjnych cenach i możliwości szybkiego zakupu oraz montażu.
 2. Czy w Waszej ofercie znajdę okna klasyczne, pozbawione nowoczesnych dodatków?  Jeśli interesują Cię klasyczne rozwiązania okienne, zapoznaj się z modelem Koncept. To produkt cechujący się odpowiedniej wartości trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi, a przy tym tworzony według klasycznych, prostych wzorów.
 3. Czy stolarka aluminiowa jest trwalsza od PCV?  Stolarka aluminiowa jest bardziej zaawansowanym produktem, spotykanym częściej w nowoczesnych domach niż tych, o tradycyjnej zabudowie. Na pewno jest trwalsza, bo oparta na bardziej zaawansowanych rozwiązaniach technicznych, a poza tych bezpieczna i łatwa w użytkowaniu. Z oknami aluminiowymi nie musisz też przejmować się o środowisko, bo nasz produkt dba o nie w 100%. Design? To różnorodność barw i wzorów, a poza tym zachęcająca energooszczędność.
 4. Przez jaki okres czasu mogę korzystać z gwarancji?  Nasz okienny okres gwarancyjny ważny jest przez 7 lat i obejmuje zarówno całą stolarkę, jak i wszystkie jej pojedyncze elementy, mające bezpośredni wpływ na funkcjonowanie i korzystanie.
 5. Czy koszt montażu okien wliczony jest w ich cenę?  Koszty usług montażowych warto przedyskutować z pracownikiem naszego salonu w Kędzierzynie Koźlu, bo jest to działanie dodatkowe, którego cenę wyliczamy na podstawie kilku kryteriów. Jeśli interesuje Cię dokładny opis wszystkich kosztów, poproś o stworzenie kosztorysu.
 6. Nie znam się za dobrze na budowie okien. Na które ich parametry powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu?Design, choć bardzo ważny, nie powinien być priorytetem. Największą uwagę zwróć na parametry techniczne, takie jak izolacyjność termiczna, akustyczna i wodoszczelność, a później cechy antywłamaniowe i kompatybilność z rodzajem zabudowy Twojego domu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów