Kielce – OKNA NA KRAKOWSKIEJ – Partner Handlowy Premium

ul. Krakowska 293
25-801 Kielce

tel. 41 249 54 78
e-mail: oknanakrakowskiej@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Kielce – OKNO PERFEKT – Partner Handlowy Premium

ul. Warszawska 143 d lok. nr 2
25-547 Kielce

tel. 41 340 21 32
e-mail: oknoperfekt@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Myśl o wymianie okien spędza Ci sen z powiek, a Ty nadal nie wybrałeś firmy odpowiedniej do wykonania tego zadania? Postaw na Oknoplast, nasz punkt handlowy znajduje się w Kielcach. Odwiedź salon przy ulicy Warszawskiej 143 i przekonaj się czym jest profesjonalna obsługa oraz rozbudowany katalog pełen zróżnicowanych ofert. Doradcy firmy Oknoplast czekają na Ciebie!Partner handlowy Oknoplast w KielcachSkorzystaj z pomocy naszych pracowników. Ku wygodzie oraz zadowoleniu każdego Klienta zatrudniamy wyłącznie specjalistów w dziedzinie montażu oraz doradztwa. Mnogość ofert nie pomaga Ci w zdecydowaniu, które okna będą najlepiej pasować do Twojego domu? Odwiedź nasz salon już dziś lub zadzwoń pod numer: 41 340 21 32. Nasi kosztorysanci z chęcią przedstawią Ci ofertę Oknoplastu oraz nakreślą dokładne koszty wymiany stolarki.

FAQ: O to pytacie nas w Kielcach


  1. Mieszkam w Kielcach, jak dotrzeć do Waszego salonu?
W Kielcach możemy zaprosić Cię do dwóch salonów. Salon Premium znajduje się przy ulicy Krakowskiej 293, a salon partnerski przy ulicy Warszawskiej 143 d lokal nr 2. Zapewniamy, że nasi pracownicy w salonie odpowiedzą na Wasze pytania i pomogą przy wyborze produktów.
  1. Czy godziny otwarcia tych dwóch salonów różnią się?
Godziny otwarcia salonu Premium i salonu partnerskiego są takie same. Zapraszamy do nich od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00, w soboty od godziny 10:00 do 14:00. Należy zwrócić uwagę na to, że nasze salony są nieczynne w niedziele oraz dni świąteczne.
3. Co wyróżnia Waszą działalność na tle innych, konkurencyjnych marek? Klient jest dla nas najważniejszy i naszym głównym założeniem jest jego zadowolenie na każdym z etapów obsługi. Swoim klientom oferujemy projektowanie, montaż oraz doradztwo. Dodatkowo nasze produkty są innowacyjne. Staramy się doskonalić i wdrażać nowości technologiczne po to, by klient mógł korzystać z produktów na najwyższym poziomie.
4. Czym charakteryzuje się okucie Multi Power? Zawiasy zostały ukryte pomiędzy skrzydłem a ramą okna, co sprawia, że są niewidoczne. W związku z tym walory estetyczne są podkreślone. Dodatkowo okucie Multi Power poprawia szczelność i sprawia, że montaż elementów żaluzji, okiennic lub rolet jest o wiele łatwiejszy. Utrzymanie czystości jest prostsze, a co za tym idzie funkcjonalność tego okucia jest na wysokim poziomie.
5. Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien?Szczególną uwagę należałoby zwrócić na to, czego Pan oczekuje od konkretnego produktu. Obecnie możliwości wyboru są ogromne. W naszej ofercie znajdują się okna, które pozwalają światłu dziennemu w większej ilości dostać się do wnętrza mieszkania. Spora oferta kolorystyczna sprawia, że dobór barw okna jest trudny, ale i przyjemny. Niektóre z okien w naszej ofercie są energooszczędne, pozwalają ograniczyć koszty zużycia energii. Systemy antywyważeniowe zdecydowanie poprawiają komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.