Okna Koło

Koło - MARAG - Partner Premium
ul. Zegarowa 8 62600 KOŁO
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Pixel czy może Prolux - nie wiesz na jakie okna się zdecydować? Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa? Skorzystaj już dziś z pomocy naszego partnera handlowego salon mieści się w Kole przy ulicy Zegarowej 8. Znajdziesz tam najnowszą ofertę firmy Oknoplast, a także możesz skorzystać z doświadczenia naszych doradców. Dlaczego warto odwiedzić nasz salon partnerski w Kole? U nas dowiesz się o wszystkich rzeczach na jakie powinieneś zwrócić uwagę przy wymianie stolarki okiennej. Nasi doradcy podpowiedzą Ci jak dobrać okna do Twojego domu lub mieszkania, a także zaproponują rozwiązania w najbardziej atrakcyjnej cenie.
FAQ: Takie pytania zadajecie nam w Kole
 1. Mieszkam w Kole, w weekend planuję wybrać się do salonu Oknoplast. W jakich godzinach najlepiej to zrobić?  Na naszej stronie internetowej znajdziesz informację o tym, że nasz salon w Kole (ul. Zegarowa 8) jest czynny w soboty, tylko po wcześniejszym umówieniu się z klientem. Zachęcamy więc do kontaktu telefonicznego pod numerem: 63 261 05 56. Salon w niedzielę jest nieczynny.
 2. Na co lepiej się zdecydować z oferty Oknoplast: drzwi zewnętrzne aluminiowe czy PVC?  Wszystko zależy od tego, co cenisz sobie w produkcie. Drzwi aluminiowe, tak jak i drzwi PVC dobrze dopasują się do każdego domu, niezależnie od stylu w jakim został wykonany. Drzwi aluminiowe Oknoplastu znajdą swoje zastosowanie w domach pasywnych, dobrze izolują ciepło, są odporne na włamania. Drzwi PVC posiadają wiele wariantów kolorystycznych, są odporne na warunki atmosferyczne i nie wymagają ciągłej konserwacji.
 3. Czym jest Warmatec?  Warmatec to termoramka, która eliminuje tzw. mostek termiczny, co znacznie ogranicza zjawisko pojawiania się skroplonej pary wodnej na szybie. Pozwala to ograniczyć zużycie energii nawet do 10%. Warmatec dostępna jest w trzech barwach, co pozwoli dopasować ją do koloru okna.
 4. Czy w Kole znajdę salon Premium?  Tak, w Kole znajduje się salon Premium, w którym nasi doradcy zrobią wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania względem produktów i obsługi na najwyższym poziomie. Do salonu przy ulicy Zegarowej 8 zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Salon jest czynny w sobotę, tylko po uprzednim umówieniu.
 5. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe PSK Atrium i dlaczego warto wybrać właśnie te?  Drzwi tarasowe PSK Atrium posiadają duże przeszklenie powierzchni, co sprawia, że mieszkanie wypełnione jest światłem dziennym. PSK Atrium posiadają system odstawno-przesuwny. Nie wymagają dużej siły, by przesuwać skrzydła drzwi. Są dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę w użytkowaniu i komfort. Dodatkowo drzwi mają pozycję mikrowentylacji, co pozwala na swobodną, lecz delikatną wymianę powietrza.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów