Okna Kołobrzeg

Kołobrzeg - ŚWIAT WNĘTRZ - Partner Premium
MATEJKI 10 78100 Kołobrzeg
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: nasz salon w Kołobrzegu cieszy się dużą popularnością. Oto najpopularniejsze pytania, które zadają nam Klienci
 1. Czym różnią się modele okien dostępne w sklepach w Kołobrzegu?  OKNOPLAST stawia na różnorodność. Wszystkie modele okien wyróżniają określone parametry techniczne, które sprawdzą się w nieco innych warunkach. Możesz postawić na stylowy, minimalistyczny design rodem ze Skandynawii lub bezpieczeństwo i trwałość. Ponadto, nasze okna, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i rozwiązań (jak wzmocniona powłoka Xglass) zapewniają zdecydowanie lepszą ochronę przed uciekający ciepłem z wewnątrz pomieszczeń.
 2. Które okna posiadają wzmocnione pakiety szybowe?  Jeśli interesuje Cię trwałość  i zapewnienie odpowiedniej izolacyjności termicznej całemu domowi, zdecydowanie powinieneś postawić na wzmocnione pakiety szybowe. Te znajdują się choćby w modelu Winergetic Premium. Co to oznacza? To aż trzyszybowa wersja doskonale osadzona w wyrazistej, kształtnej ramie. To doskonały sposób na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Możesz być pewny, że pozytywną zmianę odczujesz bardzo szybko – zwłaszcza w wyjątkowo chłodnych miesiącach zimowych. Twoja rodzina zdecydowanie Ci za to podziękuje.
 3. Czy rolety dostępne w salonie w Kołobrzegu zapewniają izolację cieplną?  Dokładnie tak. W przypadku rolet zewnętrznych priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz odpowiedniego poziomu izolacji . Oczywiście każdy model stworzonych przez nas rolet prezentuje nieco inne parametry techniczne, jednak wszystkie łączy fakt, że doskonale zabezpieczają wnętrza przed stratami cieplnymi. To zasługa samej konstrukcji, nowoczesnych rozwiązań i najlepszych materiałów z których zostały wykonane.
 4. Czy na zakupione okna w kołobrzeskim salonie obowiązuje okres gwarancyjny?  Oczywiście, że tak. Na każdy model, niezależnie, czy chodzi o okna, drzwi tarasowe, czy rolety zewnętrzne, przysługuje ten sam, aż 7-letni okres gwarancyjny. Chodzi nie tylko o same modele, ale też ich części, które mogą ulec uszkodzeniu. Wybierając OKNOPLAST stawiasz w pierwszej kolejności na jakość.
 5. W jaki sposób można sterować ustawieniem rolet, jeśli są to rolety zewnętrzne?  Nowoczesne rolety zewnętrzne od OKNOPLAST posiadają dwa rodzaje sterowania: przewodowy, za pomocą przycisku umieszczonego na panelu po wewnętrznej stronie obok okna, oraz bezprzewodowy – z wykorzystaniem pilota opartego na sygnale radiowym. Dzięki temu możesz sterować położeniem rolet nie wstając nawet z łóżka.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów