Okna Konin

Konin - NIDOM Piotr Kurzawa - Partner Premium
SPÓŁDZIELCÓW 271 62510 KONIN
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Okna z PCV czy aluminium? Pixel, Prolux, Winergetic Premium czy Winergetic Premium Passive? W zależności od tego, na czym zależy Ci przy wymianie okien, wybieraj spośród ofert dostępnych w naszym katalogu na stronie oknoplast.com.pl. Nie potrafisz zdecydować się na jeden wzór? Nie szkodzi. Punkt handlowy Oknoplastu znajduje się teraz również w Koninie, przy ulicy Spółdzielców 27-I. Odwiedź nas i skorzystaj z profesjonalnej obsługi doradców, kosztorysantów oraz montażystów. Z naszą ekipą wymiana okien to czysta formalność z dodatkiem przyjemności. Montaż okien w Koninie A może poza samą stolarką zainteresuje Cię oferta dodatków okiennych? U nas znajdziesz klamki, okucia, moskitiery oraz szprosy. Wszystko to, by zwiększyć estetykę oraz bezpieczeństwo Twojego domu. Nie masz czasu, by zajrzeć do naszego salonu? Zadzwoń pod numer stacjonarny: 63 245 87 59 lub komórkowy: 509 719 409. W ten sposób pracownicy Oknoplastu pomogą Ci w wyborze najlepszych okien oraz akcesoriów.
FAQ: Konin - najczęściej zadawane pytania
 1. W przyszłości planuję budowę domu i już teraz chciałbym zapoznać się z Waszą ofertą. Gdzie mogę ją znaleźć?Zapraszamy na naszą stronę internetową (www.oknoplast.com.pl), gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Mamy nadzieję, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania a zadowolenie z zakupu będzie równie wielkie jak zadowolenie z budowy domu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do salonu. Na stronie internetowej w zakładce „Gdzie kupić?” znajdziesz dokładne adresy salonów oraz numery telefonów.
 2. Niedługo będę przeprowadzać się do Konina, w którym miejscu znajdę Wasz salon?  W Koninie nasz salon partnerski znajduje się przy ulicy Spółdzielców 27-I. Na stronie internetowej dodatkowo podany jest e-mail (nidom@oknoplast.com) oraz numery telefonów (63 245 87 59 i 509 719 409). W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
 3. Jakimi większymi osiągnięciami może pochwalić się Oknoplast?  Magazyn „Brief” umieścił Oknoplast pośród 25 polskich firm, których potencjał do budowania silnej marki jest największy. Kilkukrotnie uzyskiwaliśmy certyfikaty „Zielone Okno”, które świadczą o bezrtęciowej produkcji okien co wiąże się z bezpieczeństwem klientów oraz odpowiedzialnością za środowisko. Dodatkowo nasz produkt, okno Winergetic Premium Passive otrzymało nagrodę „Diament Stolarki” za najbardziej ciekawy design oraz nowatorski produkt w kategorii okna PVC.
 4. Mieszkam w Koninie i chciałbym udać się do Waszego salonu. W jakich godzinach najlepiej to zrobić?  Zapraszamy do salonu przy ulicy Spółdzielców 27-I. Proszę jedynie zwrócić uwagę na godziny otwarcia sklepu. Nasz punkt nie jest czynny w sobotę i niedzielę oraz dni świąteczne. Zapraszamy od poniedziałku do piątku  od godziny 10:00 do 17:00. Najlepszą porą na odwiedziny są godziny 12:00-13:00, ruch jest wtedy najmniejszy a nasi konsultanci dostępni do doradzania.
 5. Czym wyróżnia się stolarka aluminiowa ALUHAUS?  Stolarka ALUHAUS może być nawet w 100% odzyskana jako surowiec wtórny, co jest idealnym wyborem dla osób dbających do środowisko. Stolarka jest łatwa w utrzymaniu czystości, lekka, łatwa w montażu, wodo- oraz wiatroszczelna. Jej wygląd oraz uniwersalność sprawdza się w każdym stylu architektonicznym.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów