Okna Końskie

Końskie - KOWALSCY OKNA - Partner Premium
ul. Kilińskiego 21 26200 KOŃSKIE
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Wymiana okien to inwestycja na długie lata, dlatego nie oddawaj tak ważnej decyzji w ręce przypadku i wybierz firmę Oknoplast. Jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się doradztwem w wyborze stolarki oraz jej montażem. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte jest satysfakcją klientów. Szukasz okien, które zapewnią Twojemu domowi ciepło oraz odpowiednią ilość światła? Chcesz połączyć to z oryginalnym designem oraz wysokiej jakości funkcjonalnością? Odwiedź nasz salon w Końskich, przy ulicy Kilińskiego 21. Punkt handlowy Oknoplast w Końskich Nasi doradcy przedstawią Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, a specjaliści do spraw montażu przeprowadzą fachowy oraz sprawny remont. Nie zwlekaj i odwiedź nasz punkt handlowy w Końskich już dziś.
FAQ: Takie pytania najczęściej zadawaliście w Końskich
 1. Jak najlepiej poradzić sobie z nadmiernym hałasem dobiegającym z ruchliwych ulic?  W naszej ofercie znajdziesz szyby dźwiękochłonne, których współczynnik Rw wynosi nawet do 50 dB. Wszystko to zawdzięcza się asymetryczną budową pakietu szybowego oraz zastosowaniem szkieł laminowanych folią akustyczną. Takie rozwiązania pozwalają cieszyć się ciszą i spokojem wewnątrz pomieszczenia.
 2. Mieszkam w Końskich i już od dłuższego czasu przyglądam się Waszej ofercie. Gdzie znajduje się Wasz salon?  Nasz salon znajdziesz w Końskich przy ulicy Kilińskiego 21. Kowalscy Okna to nasz Partner Handlowy Premium, co sprawia, że nasza obsługa, ale także oferta są na najwyższym poziomie. W salonie proszę podejść do naszych doradców, a oni pomogą przy wyborze najlepszych produktów.
 3. Czym jest Win Step i gdzie najlepiej go zastosować?  Win Step to nic innego jak niski próg balkonowy, który jest nowoczesnym rozwiązaniem ułatwiającym poruszanie się pomiędzy częścią mieszkalną a tarasem lub balkonem. Najczęściej poleca się go dla rodzin, w których są osoby niepełnosprawne, by mogły poruszać się bez ograniczeń. Dodatkowo dobrze sprawdzi się przy dzieciach, by nie zahaczały o próg.
 4. Jestem w trakcie budowy mojego domu w Końskich. Chciałem mieć okna ze szprosami, ale obawiam się, że utrzymanie ich w czystości graniczy z cudem. Jak sobie z nimi poradzić?  W naszej ofercie znajdziesz możliwość zamontowania szprosów wewnątrzszybowych. Są one lekkie i dostępne w kilku rozmiarach i kolorach. Dobierzesz takie, które najlepiej będą pasowały do elewacji całego budynku. Szprosy mogą przyjmować różne kształty – standardowe, jak i te gięte (łuki, koła).
 5. Co zrobić, by lepiej zabezpieczyć się przed włamaniem do mojego domu?  Przede wszystkim należy włamywaczowi utrudnić dostanie się do środka domu. Dobrym rozwiązaniem są okna z zaczepami antywyważeniowymi SafetyPlus, które są przykręcone do stalowego zbrojenia. Obejście takiego zabezpieczenia jest bardzo trudne, czasochłonne i skutecznie może zniechęcić włamywacza.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów