Okna Kościerzyna

Kościerzyna - KD CENTRUM OKIENNE - Partner Premium
ul. Wojska Polskiego 1 a 83400 KOŚCIERZYNA
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Poszukujesz nowych okien, które zapewnią Twojemu domowi ciepło oraz bezpieczeństwo? Nie jesteś pewny, który rodzaj i wzór stolarki będzie odpowiedni dla Ciebie, a ogrom sklepów obecnych na rynku przyprawia Cię o zawrót głowy? Dobrze, że trafiłeś na nas. Firma Oknoplast to pionier w wymianie okien oraz doradztwie, a nasze wieloletnie znajduje odzwierciedlenie w satysfakcji każdego Klienta. Idealne okna dla Twojego domu z firmą Oknoplast Już dziś znajdziesz naszego partnera handlowego w Kościerzynie, przy ulicy Wojska Polskiego 1A. Nie masz czasu nas odwiedzić? Zadzwoń pod numer 58 686 76 14 i skorzystaj z pomocy doradców, kosztorysantów oraz monterów Oknoplastu. Z nami poznasz czym jest profesjonalna obsługa Klienta oraz fachowy montaż okien.
FAQ: Pytania, które najczęściej zadajecie nam w Kościerzynie
 1. Nigdy nie myślałem o drzwiach i oknach, które wykonane byłyby z aluminium, czy warto przyjrzeć się takiej ofercie?Nasza stolarka aluminiowa jest prowadzona pod czujnym okiem ALUHAUS. Okna czy drzwi wykonane z aluminium są łatwe w utrzymaniu i przede wszystkim lekkie. Rozwiązania, jakie wprowadza ALUHAUS gwarantują wiatro- i wodoszczelność i odpowiednią izolację termiczną. Jeżeli chcesz zainwestować w dom energooszczędny lub pasywny, zapoznaj się naszymi produktami.
 2. Pracuję i mieszkam w Kościerzynie, jednak nie wiem gdzie jest Wasz salon, gdzie znajdę potrzebne mi informacje?  Na naszej stronie internetowej znajdziesz dokładny adres salonu w Kościerzynie. Zapraszamy na ulicę Wojska Polskiego 1A. Nasz salon przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-13:00.
 3. Czym charakteryzuje się okucie WINKHAUS ProLight?  Nasze okucie posiada rozwiązanie „Safe Location”, co pozwala utrzymać prawidłową pozycję skrzydła w oknie. Dodatkowo okucie posiada ośmiokątnego grzybka, który pozwala na komfortową obsługę skrzydeł i zabezpiecza okno. Po otwarciu okno wygląda elegancko a dźwignia dodatkowo zabezpiecza cały sprzęt przed niekontrolowanym zamknięciem.
 4. Obawiam się lata i upałów, nie chcę aby mój dom w Kościerzynie się przegrzewał, tym bardziej, że mamy małe dziecko. Czy inwestycja w rolety zewnętrzne rzeczywiście pomoże?  Rolety zewnętrzne Oknoplastu to dobre rozwiązanie podczas wysokich temperatur. Większość ciepła do domu dostaje się przez okna, jeżeli więc podczas upałów opuścisz rolety, ograniczysz dostęp promieni słonecznych, a co za tym idzie ilość dostarczanego do wnętrza ciepła. Rolety zewnętrzne zabezpieczają pomieszczenie nie tylko przed przegrzaniem, ale także przed zimnem w inne pory roku. Roletami można sterować pilotem lub zdać się na automatyczne zastosowania, które reagują na warunki atmosferyczne.
 5. Jestem na etapie wstawiania drzwi i okien mojego nowoczesnego domu, czy znajdę w Waszej ofercie drzwi, które będą pasowały do tego stylu?  Drzwi, które mamy w swojej ofercie są projektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Linie produktów Elite pozwolą dopasować drzwi do każdego stylu, w jakim został wybudowany dom. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości, dobrej termoizolacji i wygodzie użytkowania, na pewno znajdziesz coś dla siebie w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów