Okna Koszalin

Koszalin - DOMSTYL Sp z o o - Partner Premium
Morska 4a 75218 Koszalin
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Mieszkasz w Koszalinie lub w jednej z okolicznych miejscowości i potrzebujesz szybkiej oraz fachowej wymiany okien? Firma Oknoplast to jeden z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dbamy o każdego Klienta z osobna, dlatego wśród pozostałych przedsiębiorstw zyskaliśmy opinię najlepszych w swojej dziedzinie. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów lubiących swoją pracę. Odwiedź nasz salon w Koszalinie, przy ulicy Morskiej 4b i przekonaj się czym jest profesjonalna obsługa naszych doradców oraz monterów. Okna i rolety firmy Oknoplast w Koszalinie Wybrałeś już najlepsze okna dla swojego domu i szukasz rolet, które podkreślą piękno oraz funkcjonalność nowo zakupionej stolarki? Wejdź na stronę oknoplast.com.pl i wybierz z naszego katalogu zasłony idealne dla Ciebie.
FAQ: W Koszalinie te pytania zadawaliście najczęściej
 1. W moim domu są aż dwie niepełnosprawne osoby, niedługo będziemy remontować taras i wymieniać drzwi. Czy jest jakieś rozwiązanie, które ułatwiłoby jazdę na wózku do środka i na zewnątrz?  Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z Win Stepów, czyli progów balkonowych, które są niebywale niskie, bo sięgają jedynie 2 cm. W naszej ofercie znajdziesz Winstep ALU wykonany z aluminium oraz Winsetp PVC, wykonany z PVC, które zdecydowanie ułatwią przemieszczanie się pomiędzy tarasem a domem.
 2. Mieszkam w okolicach Koszalina, jednak zupełnie nie mam pojęcia jak dojechać do Waszego salonu. Gdzie znajdę dokładne informacje?  Na naszej stronie internetowej znajdziesz adres oraz dane kontaktowe. Salon Oknoplast w Koszalinie położony jest na ulicy Morskiej 4b. Dokładna trasa, którą należy pokonać, by do nas dotrzeć, pojawi się po kliknięciu w opcję „Jak dojechać?”. Proszę wziąć pod uwagę, że salon nie jest czynny w niedziele i święta.
 3. Jakie są formy kontaktu z salonem w Koszalinie?  Zapraszamy do odwiedzin salonu w Koszalinie osobiście (ul. Morska 4b) lub kontakt drogą mailową na adres domstyl@oknoplast.com. Możesz również zadzwonić pod numer 785 823 785.
 4. Co charakteryzuje energooszczędne okna z oferty Oknoplastu?  Bariera termiczna SpaceBlock w oknach Winergetic Premium Passive to połączenie warstw pianki poliuretanowej i aerożelu w ramie. Jeżeli dodatkowo skusisz się na odpowiednie pakiety szybowe, możesz zyskać darmową energię cieplną, która pochodzi z promieniowania słonecznego. Przy takim zastosowaniu dom może czerpać energię słoneczną do ogrzania pomieszczenia.
 5. Moje mieszkanie w Koszalinie położone jest przy bardzo ruchliwej ulicy. Co zrobić, by wygłuszyć hałas dobiegający z zewnątrz i móc porządnie odpocząć?  Możesz rozważyć montaż okien, które posiadają podwyższoną izolacyjność akustyczną lub skupić się na inwestycji w rolety zewnętrzne. Połączenie dwóch tych opcji sprawi, że Twoje mieszkanie stanie się oazą spokoju. Odpowiednia izolacja akustyczna zależna jest od rodzaju użytej szyby, jej montażu i innych, równie ważnych parametrów. Oknoplast w swojej ofercie ma szyby dźwiękochłonne, które skutecznie tłumi dźwięki pochodzące z zewnątrz.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów