Koszalin – DOMSTYL – Partner Handlowy

ul. Morska 4b
75-218 Koszalin

kom. 785 823 785
e-mail: domstyl@oknoplast.com.pl

Więcej informacji

Mieszkasz w Koszalinie lub w jednej z okolicznych miejscowości i potrzebujesz szybkiej oraz fachowej wymiany okien? Firma Oknoplast to jeden z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dbamy o każdego Klienta z osobna, dlatego wśród pozostałych przedsiębiorstw zyskaliśmy opinię najlepszych w swojej dziedzinie. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów lubiących swoją pracę. Odwiedź nasz salon w Koszalinie, przy ulicy Młyńskiej II-59 i przekonaj się czym jest profesjonalna obsługa naszych doradców oraz monterów.   Okna i rolety firmy Oknoplast w Koszalinie Wybrałeś już najlepsze okna dla swojego domu i szukasz rolet, które podkreślą piękno oraz funkcjonalność nowo zakupionej stolarki? Wejdź na stronę oknoplast.com.pl i wybierz z naszego katalogu zasłony idealne dla Ciebie.
 

FAQ: W Koszalinie te pytania zadawaliście najczęściej


  1. W moim domu są aż dwie niepełnosprawne osoby, niedługo będziemy remontować taras i wymieniać drzwi. Czy jest jakieś rozwiązanie, które ułatwiłoby jazdę na wózku do środka i na zewnątrz?
  Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z Win Stepów, czyli progów balkonowych, które są niebywale niskie, bo sięgają jedynie 2 cm. W naszej ofercie znajdziesz Winstep ALU wykonany z aluminium oraz Winsetp PVC, wykonany z PVC, które zdecydowanie ułatwią przemieszczanie się pomiędzy tarasem a domem.
  1. Mieszkam w okolicach Koszalina, jednak zupełnie nie mam pojęcia jak dojechać do Waszego salonu. Gdzie znajdę dokładne informacje?
  Na naszej stronie internetowej znajdziesz adres oraz dane kontaktowe. Salon Oknoplastu w Koszalinie położony jest na ulicy Młyńskiej 59/2. Dokładna trasa, którą należy pokonać, by do nas dotrzeć, pojawi się po kliknięciu w opcję „Jak dojechać?”. Proszę wziąć pod uwagę, że salon nie jest czynny w niedziele i święta.
  1. Jakie są formy kontaktu z salonem w Koszalinie?
  Zapraszamy do odwiedzin salonu w Koszalinie osobiście (ul. Młyńska 59/2) lub kontakt drogą mailową na adres domstyl@oknoplast.com. Możesz również zadzwonić pod numer 785 823 785.
  1. Co charakteryzuje energooszczędne okna z oferty Oknoplastu?
  Bariera termiczna SpaceBlock w oknach Winergetic Premium Passive to połączenie warstw pianki poliuretanowej i aerożelu w ramie. Jeżeli dodatkowo skusisz się na odpowiednie pakiety szybowe, możesz zyskać darmową energię cieplną, która pochodzi z promieniowania słonecznego. Przy takim zastosowaniu dom może czerpać energię słoneczną do ogrzania pomieszczenia.
  1. Moje mieszkanie w Koszalinie położone jest przy bardzo ruchliwej ulicy. Co zrobić, by wygłuszyć hałas dobiegający z zewnątrz i móc porządnie odpocząć?
  Możesz rozważyć montaż okien, które posiadają podwyższoną izolacyjność akustyczną lub skupić się na inwestycji w rolety zewnętrzne. Połączenie dwóch tych opcji sprawi, że Twoje mieszkanie stanie się oazą spokoju. Odpowiednia izolacja akustyczna zależna jest od rodzaju użytej szyby, jej montażu i innych, równie ważnych parametrów. Oknoplast w swojej ofercie ma szyby dźwiękochłonne, które skutecznie tłumi dźwięki pochodzące z zewnątrz.