Kozienice -GĘBCZYK – Partner Handlowy

ul. Lubelska 1B
26-900 Kozienice

tel. 48 614 30 95
e-mail: dachbis.kozienice@oknoplast.com.pl

Więcej informacji

Masz już dość swoich starych okien? Myślisz o wymianie stolarki okiennej, a nie wiesz na jaką? Szukasz produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie w Kozienicach? Zajrzyj do naszego salonu partnerskiego przy ulicy Lubelskiej 1B i skorzystaj z wiedzy naszych doświadczonych doradców. Okna Oknoplast dostępne w Kozienicach U naszego partnera handlowego dowiesz się na jakie rzeczy zwracać uwagę przy wymianie stolarki okiennej. Profesjonalni doradcy pomogą dobrać okna do Twoich potrzeb i wymagań, a także zaproponują najlepszą firmę montażową. Jeśli więc masz wątpliwości związane z wyborem okien to odwiedź nasz punkt w Kozienicach.

FAQ: Kozienice - o to nas pytaliście


  1. Jakie są korzyści płynące z wykorzystania produktów Oknoplast w całym swoim domu?
  Do największych zalet można zaliczyć powtarzalną wysoką jakość, te same terminy dostarczenia zamówionych produktów, długi okres gwarancyjny i niezawodny serwis. Dodatkowo przy wykorzystaniu produktów z naszej oferty zapewnisz sobie doskonały efekt wizualny – wszystko będzie dopasowane stylistycznie i kolorystycznie. Nasze produkty dopasują się do każdego stylu, w jakim wybudowany został dom.
  1. Bardzo podobają mi się okna ze szprosami, jednak nie jestem do końca pewny efektu końcowego. Czy w Waszej ofercie znajdę jakiś kompromis?
  Możemy zaproponować szprosy naklejane, które pozwolą Ci przetestować ogólny wygląd okna po ich zastosowaniu. Szprosy PVC z Oknoplastu dostępne są w trzech szerokościach (55, 40, 25mm), co pozwoli dopasować je do wymiarów okna. Dodatkowo spośród bogatej oferty kolorystycznej możesz wybrać barwę, która nada Twoim oknom elegancji i stylu.
  1. Czy w Kozienicach znajdę salon Oknoplast ?
  Nasi doradcy i fachowcy tam pracujący spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy do odwiedzenia nas w salonie przy ulicy Lubelskiej 1B w Kozienicach.
  1. Mieszkam w Kozienicach i mam kilka własnych pomysłów i projektów dotyczących mojego domu, nie jestem pewien czy zgrają się one z produktami Oknoplast. Z kim najlepiej się skontaktować?
  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (48 614 30 95), gdzie nasi fachowcy i doradcy postarają się odpowiedzieć na Twoje wszystkie zapytania odnośnie naszych produktów.
  1. Nie znalazłem nigdzie informacji o tym, czy salon Oknoplast w Kozienicach jest czynny w soboty. Czy mógłbym pozyskać od Was tę informację?
  Na naszej stronie internetowej znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie. Nasz salon w soboty czynny jest w godzinach 9:00-13:00. Od poniedziałku do piątku zapraszamy w godzinach od 9:00 do 17:00.