Kozienice – NOVA-BUD – Partner Handlowy Premium

ul. Radomska 57
26-900 Kozienice

tel.: 502 154 800
e-mail: Novabud.kozienice@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Masz już dość swoich starych okien? Myślisz o wymianie stolarki okiennej, a nie wiesz na jaką? Szukasz produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie w Kozienicach? Zajrzyj do naszego salonu partnerskiego przy ulicy Lubelskiej 1B i skorzystaj z wiedzy naszych doświadczonych doradców.Okna Oknoplast dostępne w KozienicachU naszego partnera handlowego dowiesz się na jakie rzeczy zwracać uwagę przy wymianie stolarki okiennej. Profesjonalni doradcy pomogą dobrać okna do Twoich potrzeb i wymagań, a także zaproponują najlepszą firmę montażową. Jeśli więc masz wątpliwości związane z wyborem okien to odwiedź nasz punkt w Kozienicach.

FAQ: Kozienice - o to nas pytaliście


  1. Jakie są korzyści płynące z wykorzystania produktów Oknoplast w całym swoim domu?
 Do największych zalet można zaliczyć powtarzalną wysoką jakość, te same terminy dostarczenia zamówionych produktów, długi okres gwarancyjny i niezawodny serwis. Dodatkowo przy wykorzystaniu produktów z naszej oferty zapewnisz sobie doskonały efekt wizualny – wszystko będzie dopasowane stylistycznie i kolorystycznie. Nasze produkty dopasują się do każdego stylu, w jakim wybudowany został dom.
  1. Bardzo podobają mi się okna ze szprosami, jednak nie jestem do końca pewny efektu końcowego. Czy w Waszej ofercie znajdę jakiś kompromis?
Możemy zaproponować szprosy naklejane, które pozwolą Ci przetestować ogólny wygląd okna po ich zastosowaniu. Szprosy PVC z Oknoplastu dostępne są w trzech szerokościach (55, 40, 25mm), co pozwoli dopasować je do wymiarów okna. Dodatkowo spośród bogatej oferty kolorystycznej możesz wybrać barwę, która nada Twoim oknom elegancji i stylu.
  1. Czy w Kozienicach znajdę salon Oknoplast ?
Nasi doradcy i fachowcy tam pracujący spełnią Twoje oczekiwania.
  1. Mieszkam w Kozienicach i mam kilka własnych pomysłów i projektów dotyczących mojego domu, nie jestem pewien czy zgrają się one z produktami Oknoplast. Z kim najlepiej się skontaktować?
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdzie nasi fachowcy i doradcy postarają się odpowiedzieć na Twoje wszystkie zapytania odnośnie naszych produktów.
  1. Nie znalazłem nigdzie informacji o tym, czy salon Oknoplast w Kozienicach jest czynny w soboty. Czy mógłbym pozyskać od Was tę informację?
 Na naszej stronie internetowej znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie. N