Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Twoja stolarka okienna nadaje się do wymiany, a Ty nadal nie wiesz na co się zdecydować? Szukasz rozwiązań, które zachowają swoje właściwości przez lata? Jakość produktu jest równie ważna jak jego cena? Już teraz możesz zakupić okna Oknoplast u naszego partnera handlowego w Kraśniku.U nas dowiesz się jak prawidłowo dobrać stolarkę okiennąDoradcy, którzy pracują w naszym salonie odpowiedzą nawet na najbardziej szczegółowe pytania. Dzięki swojej wieloletniej praktyce pomogą dobrać odpowiednie parametry okien do Twojego wnętrza. Pomogą również przy wyborze najlepszej stolarki okiennej.

FAQ: Takie pytania najczęściej zadawaliście nam w Kraśniku


  1. Mieszkam w małym, parterowym domu, gdzie każda wolna przestrzeń jest na wagę złota. Jak poradzić sobie z kuchnią, gdzie miejsca jest naprawdę mało?
 Dobrym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w okno przesuwne. Okno jest wygodne w użytkowaniu, pozwala zaoszczędzić przestrzeń (skrzydła okna nie są otwierane na oścież). Parapet pozostaje nienaruszony (nie trzeba zdejmować wszystkich przedmiotów), a Ty cieszysz się funkcjonalnością i prostotą obsługi. Taka inwestycja na pewno zadowoli nie tylko Ciebie, ale także resztę domowników.
  1. Czy w Kraśniku znajdę salon PREMIUM?
Tak, w Kraśniku jest tylko salon PREMIUM, co pozwala nam na obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie. Prezentowane tam produkty na pewno Cię zadowolą. Zapraszamy do naszego salonu PREMIUM. Dołożymy wszelkich starań, byś wyszedł z naszego salonu zadowolony.
  1. Zastanawiam się nad zakupem drzwi tarasowych? Czy to dobre rozwiązanie?
Nasze drzwi tarasowe charakteryzują się dbałością o każdy szczegół, najwyższą jakością wykonania oraz łatwością w otwieraniu. Wygodne połączenie ogrodu czy tarasu z domem pozwoli cieszyć się przestrzenią. Duże przeszklenia pozwalają większej ilości światła dziennego dotrzeć do pomieszczenia. Takie rozwiązania cenią sobie przede wszystkim osoby, dla których dom ma przede wszystkim oszczędzać pieniądze i energię.
  1. Jakie są dokładne godziny otwarcia Oknoplast w Kraśniku?
Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje dotyczące dni i godzin otwarcia naszego salonu. Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-13:00. Nasz salon w niedziele i dni świąteczne jest nieczynny.
  1. Jak najlepiej kontaktować się z salonem w Kraśniku?
 Postaramy się spełnić Twoje oczekiwania, a w naszej ofercie na pewno znajdzie się coś co przykuje Twoją uwagę.