Okna Krasnystaw

Krasnystaw - ZDYBEL - Partner Premium
Poniatowskiego 19 22300 KRASNYSTAW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Okna z aluminium, a może z PCV? Ze szprosami czy bez? Masz problem na jakie rozwiązanie się zdecydować? Już teraz skorzystaj z fachowej pomocy naszych doradców w Krasnystawie. W naszym salonie partnerskim nie tylko dowiesz się o najnowszej ofercie, ale też doświadczeni pracownicy pomogą Ci wybrać najlepsze dla Ciebie okna. Gdzie można nas znaleźć w Krasnymstawie? Salon naszego partnera handlowego mieści się przy ulicy Poniatowskiego 19. Jeśli więc mieszkasz w mieście lub jego okolicach to możesz bez problemu zamówić okna firmy Oknoplast do Twojego domu.
FAQ: W Krasnymstawie takie pytania padały najczęściej
 1. W jakich dniach i godzinach salon Oknoplastu w Krasnymstawie jest czynny?  Nasz salon (ul. Poniatowskiego 19) w Krasnymstawie otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty w godzinach 9:00-14:00. Salon jest nieczynny w niedziele i święta.
 2. Czym charakteryzują się okna PVC Oknoplast?  Nasze okna to przede wszystkim wyjątkowe wzornictwo i dbałość o detale. Okna PVC są energooszczędne i przyjazne środowisku, spełnią wymagania osób, które chcą żyć oszczędniej. Najnowsze rozwiązania technologiczne zapewniają wysoką jakość naszych produktów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolorów zarówno okien jak i dodatków okiennych.
 3. Co wyjątkowego jest w oknach Winergetic Premium Passive?Okna Winergetic Premium Passive posiadają zaczepy antywyważeniowe, które mocowane są do stalowego zbrojenia, co zapewnia trwałość okna i bezpieczeństwo domowników. Zwiększona ochrona przed hałasem i zimnem spowodowana jest użyciem 7 komór i ściance profilu o grubości 3mm.
 4. Czy w Krasnymstawie znajdę zarówno salon partnerski jak i salon premium?  W Krasnymstawie jest tylko jeden salon Oknoplastu. Nasz salon premium znajduje się przy ulicy Poniatowskiego 19. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w salonie lub na stronie internetowej.
 5. Jestem zdecydowany na zakup okien PROLUX z oferty Oknoplast. Jakie kolory mogę wybrać?  Wybór koloru może być równie trudny jak wybór okna. Okno PROLUX znajdziesz w wielu wariantach kolorystycznych. Zaczynając od standardowej bieli, przechodząc w kolor złoty dąb imitujący prawdziwe drewniane okno, aż do bardzo ciemnego antracytu. Okno możesz także wybrać w kolorach takich jak: mahoń, dąb bagienny, winchester, orzech, siena rosso oraz sheffield oak.
 6. Co zapewni mi „pakiet balkon” z oferty Oknoplast?  „Pakiet balkon” ma za zadanie podnieść komfort korzystania z tarasów i balkonów, między innymi poprzez zastosowanie dużych przeszkleń, wpuszczających do pomieszczenia więcej światła dziennego. Obniżenie progu balkonowego pozwoli swobodnie poruszać się osobom niepełnosprawnym i dzieciom.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów