Okna Krasnystaw

Krasnystaw - ZDYBEL - Partner Premium
Poniatowskiego 19 22300 KRASNYSTAW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Okna z aluminium, a może z PCV? Ze szprosami czy bez? Masz problem na jakie rozwiązanie się zdecydować? Już teraz skorzystaj z fachowej pomocy naszych doradców w Krasnystawie. W naszym salonie partnerskim nie tylko dowiesz się o najnowszej ofercie, ale też doświadczeni pracownicy pomogą Ci wybrać najlepsze dla Ciebie okna. Gdzie można nas znaleźć w Krasnymstawie? Salon naszego partnera handlowego mieści się przy ulicy Poniatowskiego 19. Jeśli więc mieszkasz w mieście lub jego okolicach to możesz bez problemu zamówić okna firmy Oknoplast do Twojego domu.
FAQ: W Krasnymstawie takie pytania padały najczęściej
 1. W jakich dniach i godzinach salon Oknoplastu w Krasnymstawie jest czynny?  Nasz salon (ul. Poniatowskiego 19) w Krasnymstawie otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty w godzinach 9:00-14:00. Salon jest nieczynny w niedziele i święta.
 2. Czym charakteryzują się okna PVC Oknoplast?  Nasze okna to przede wszystkim wyjątkowe wzornictwo i dbałość o detale. Okna PVC są energooszczędne i przyjazne środowisku, spełnią wymagania osób, które chcą żyć oszczędniej. Najnowsze rozwiązania technologiczne zapewniają wysoką jakość naszych produktów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolorów zarówno okien jak i dodatków okiennych.
 3. Co wyjątkowego jest w oknach Winergetic Premium Passive?Okna Winergetic Premium Passive posiadają zaczepy antywyważeniowe, które mocowane są do stalowego zbrojenia, co zapewnia trwałość okna i bezpieczeństwo domowników. Zwiększona ochrona przed hałasem i zimnem spowodowana jest użyciem 7 komór i ściance profilu o grubości 3mm.
 4. Czy w Krasnymstawie znajdę zarówno salon partnerski jak i salon premium?  W Krasnymstawie jest tylko jeden salon Oknoplastu. Nasz salon premium znajduje się przy ulicy Poniatowskiego 19. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w salonie lub na stronie internetowej.
 5. Jestem zdecydowany na zakup okien PROLUX z oferty Oknoplast. Jakie kolory mogę wybrać?  Wybór koloru może być równie trudny jak wybór okna. Okno PROLUX znajdziesz w wielu wariantach kolorystycznych. Zaczynając od standardowej bieli, przechodząc w kolor złoty dąb imitujący prawdziwe drewniane okno, aż do bardzo ciemnego antracytu. Okno możesz także wybrać w kolorach takich jak: mahoń, dąb bagienny, winchester, orzech, siena rosso oraz sheffield oak.
 6. Co zapewni mi „pakiet balkon” z oferty Oknoplast?  „Pakiet balkon” ma za zadanie podnieść komfort korzystania z tarasów i balkonów, między innymi poprzez zastosowanie dużych przeszkleń, wpuszczających do pomieszczenia więcej światła dziennego. Obniżenie progu balkonowego pozwoli swobodnie poruszać się osobom niepełnosprawnym i dzieciom.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów