Okna Krosno

Krosno - Finestra - Partner Premium
ul. Łukasiewicza 100 38400 Krosno
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Planujesz wymienić stolarkę okienną i nie wiesz na jakie rozwiązanie się zdecydować? W internecie jest zbyt dużo ogólnych informacji? Szukasz fachowego doradztwa oraz pomocy w doborze okien? Zapraszamy do naszego salonu partnerskiego w Krośnie. Nasi doświadczeni pracownicy nie tylko przedstawią najnowszą ofertę, ale szczegółowo odpowiedzą na wszystkie pytania. Odwiedź nasz salon partnerski w Krośnie Już teraz okna firmy Oknoplast bez problemu kupisz również w Krośnie. Znajdziesz nas przy Łukasiewicza 99. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.
FAQ: Krosno - najczęściej zadawane pytania
 1. Szprosy na oknach wyglądają ciekawie, jednak nie jestem przekonana co do ich funkcjonalności. Co znajdę w Waszej ofercie?  Oferta Oknoplastu ma do zaproponowania szprosy wewnątrzszybowe , które mogą być gięte i łączone pod różnymi kątami w zależności od Twoich wymagań. Takie rozwiązanie zapewnia dowolność w formie i kształcie. Szprosy wewnątrzszybowe są lekkie i wykonane z aluminium. Szprosy naklejane to dobre rozwiązanie dla osób niepewnych co do ich zastosowania, w razie niezadowolenia, można je odkleić. Oba warianty dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.
 2. Co znajdę w pakiecie „trwałość” z oferty Oknoplast?  W pakiecie „trwałość” liczy się przede wszystkim wytrzymałość. Okna wzmocnione są stalą ocynkowaną, co gwarantuje stabilność i wysoką funkcjonalność okien. Uszczelki EPDM są elastyczne i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych (wilgoć, promieniowanie słoneczne, znaczne zmiany temperatur). Okucie Winkhaus Por Light zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort.
 3. Czy salon w Krośnie jest czynny w weekendy?  Salon Oknoplastu w Krośnie jest czynny w soboty w godzinach 9:00-13:00. W niedziele oraz dni świąteczne salon jest nieczynny. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, a nasi najlepsi fachowcy doradzą i pomogą przy wyborze odpowiednich produktów.
 4. Co jest zaletą aluminiowych drzwi zewnętrznych z Waszej oferty?  Drzwi aluminiowe zewnętrzne Oknoplastu charakteryzuje wysoka funkcjonalność oraz najwyższe parametry techniczne. Drzwi aluminiowe swoje zastosowanie znajdą także w domach energooszczędnych i pasywnych, gdyż współczynnik przenikania ciepła na zewnątrz jest bardzo niski. Pozwala to zaoszczędzić sporo energii i ograniczyć koszty utrzymywania odpowiedniej temperatury we wnętrzu. Drzwi aluminiowe mogą zostać wyposażone w dodatkowe okucia, które zabezpieczą przed włamaniem.
 5. Gdzie dokładnie znajduje się salon Oknoplast w Krośnie?  Nasz salon znajdziesz przy ulicy Łukasiewicza 100 w Krośnie. Dokładną trasę, jaką należy pokonać, by do nas dotrzeć znajdziesz na naszej stronie internetowej, klikając w opcję „Jak dojechać?”. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu (13 432 32 29) oraz na adres e-mail (finestra@oknoplast.com.pl).

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów