Krotoszyn – FINESTRA – Partner Handlowy Premium

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp 1
63-700 Krotoszyn

tel. 62 722 09 94, 693 843 144
e-mail: krotoszynbiuro@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

 Planujesz wymianę stolarki okiennej i nie wiesz na jakie okna się zdecydować? Zastanawiasz się, czy lepsze będą okna z PCV, czy z aluminium? Szukasz nowoczesnych rozwiązań? Już teraz możesz odwiedzić nasz salon partnerski w Krotoszynie i dowiedzieć się wszystkiego na temat okien firmy Oknoplast.Nie wiesz co wybrać? Skorzystaj z pomocy naszych doradcówJeśli szukasz okien firmy Oknoplast w Krotoszynie to koniecznie musisz odwiedzić salon naszego partnera przy ulicy 56 Pułku Piechoty Wlkp 1. Nie tylko znajdziesz tam nasz najnowszy katalog, ale również skorzystasz z fachowej pomocy naszych doświadczonych doradców.

FAQ: W Krotoszynie takie pytania zadawaliście najczęściej


  1. Czym charakteryzuje się roleta zewnętrzna Luna?
 Roleta zewnętrzna Luna jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które docenią wysoką jakość materiałów, wygodę i funkcjonalność. System całej rolety montowany jest po zewnętrznej stronie okna. Istnieje możliwość całkowitego zabudowania rolety podczas wykańczania elewacji. Roletę Luna można zastosować także, gdy budynek już istenieje.
  1. Gdzie w Krotoszynie znajdę salon partnerski Oknoplast?
 W Krotoszynie nie ma salonu partnerskiego Oknoplastu. Salon Premium, do którego możesz się udać, znajduje się przy ulicy 56 Pułku Piechoty Wlkp 1. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nie tylko przez stronę internetową, ale także osobiście, w naszym salonie.
  1. Co sprawia, że Wasza klamka dESIGN+ jest tak doceniana?
 Klamka dESIGN+ to przede wszystkim jej charakterystyczny wygląd. Stworzona z myślą o minimalizmie i nowoczesności. Klamka jest wytrzymała na uszkodzenia i często użytkowanie. Jej odcienie idealnie dopasują się do każdego okna. Dodatkowo, jeżeli lubisz czuć się bezpiecznie i spać spokojnie, możesz wybrać wersję klamki z kluczem. Do wyboru masz kolory takie jak: biały, brązowy, srebrny, ciemnozłoty, grafitowy, jasnozłoty. Co zapewnia wyjątkowy wygląd każdego okna.
  1. Czy z salonem Oknoplast w Krotoszynie można skontaktować się w inny sposób, niż osobiście?
 Oczywiście, oprócz odwiedzenia nas osobiście, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 62 722 09 94, oraz e-mailowo pod adresem krotoszyn@oknoplast.com.pl. Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, byś wyszedł z naszego salonu zadowolony.
  1. Jakie warianty kolorystyczne rolet zewnętrznych posiadacie w swojej ofercie?
 Wybór koloru rolet jest bardzo duży, wybór zależy od własnych upodobań lub od stylu wykończenia domu z zewnątrz. Do wyboru masz kolory pełne np.: biały, brązowy, jasny brązowy, beżowy, antracyt, czerwony, granat, kość słoniowa i zielony. Oraz kolory imitujące drewno: mahoń, orzech, winchester, złoty dąb.