Krotoszyn – FINESTRA – Partner Handlowy Premium

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp 1
63-700 Krotoszyn

tel. 62 722 09 94
e-mail: krotoszynbiuro@oknoplast.com.pl

Więcej informacji

  Planujesz wymianę stolarki okiennej i nie wiesz na jakie okna się zdecydować? Zastanawiasz się, czy lepsze będą okna z PCV, czy z aluminium? Szukasz nowoczesnych rozwiązań? Już teraz możesz odwiedzić nasz salon partnerski w Krotoszynie i dowiedzieć się wszystkiego na temat okien firmy Oknoplast. Nie wiesz co wybrać? Skorzystaj z pomocy naszych doradców Jeśli szukasz okien firmy Oknoplast w Krotoszynie to koniecznie musisz odwiedzić salon naszego partnera przy ulicy 56 Pułku Piechoty Wlkp 1. Nie tylko znajdziesz tam nasz najnowszy katalog, ale również skorzystasz z fachowej pomocy naszych doświadczonych doradców.

FAQ: W Krotoszynie takie pytania zadawaliście najczęściej


  1. Czym charakteryzuje się roleta zewnętrzna Luna?
  Roleta zewnętrzna Luna jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które docenią wysoką jakość materiałów, wygodę i funkcjonalność. System całej rolety montowany jest po zewnętrznej stronie okna. Istnieje możliwość całkowitego zabudowania rolety podczas wykańczania elewacji. Roletę Luna można zastosować także, gdy budynek już istenieje.
  1. Gdzie w Krotoszynie znajdę salon partnerski Oknoplast?
  W Krotoszynie nie ma salonu partnerskiego Oknoplastu. Salon Premium, do którego możesz się udać, znajduje się przy ulicy 56 Pułku Piechoty Wlkp 1. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nie tylko przez stronę internetową, ale także osobiście, w naszym salonie.
  1. Co sprawia, że Wasza klamka dESIGN+ jest tak doceniana?
  Klamka dESIGN+ to przede wszystkim jej charakterystyczny wygląd. Stworzona z myślą o minimalizmie i nowoczesności. Klamka jest wytrzymała na uszkodzenia i często użytkowanie. Jej odcienie idealnie dopasują się do każdego okna. Dodatkowo, jeżeli lubisz czuć się bezpiecznie i spać spokojnie, możesz wybrać wersję klamki z kluczem. Do wyboru masz kolory takie jak: biały, brązowy, srebrny, ciemnozłoty, grafitowy, jasnozłoty. Co zapewnia wyjątkowy wygląd każdego okna.
  1. Czy z salonem Oknoplast w Krotoszynie można skontaktować się w inny sposób, niż osobiście?
  Oczywiście, oprócz odwiedzenia nas osobiście, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 62 722 09 94, oraz e-mailowo pod adresem krotoszyn@oknoplast.com.pl. Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, byś wyszedł z naszego salonu zadowolony.
  1. Jakie warianty kolorystyczne rolet zewnętrznych posiadacie w swojej ofercie?
  Wybór koloru rolet jest bardzo duży, wybór zależy od własnych upodobań lub od stylu wykończenia domu z zewnątrz. Do wyboru masz kolory pełne np.: biały, brązowy, jasny brązowy, beżowy, antracyt, czerwony, granat, kość słoniowa i zielony. Oraz kolory imitujące drewno: mahoń, orzech, winchester, złoty dąb.