Krzeszowice – OLMAR – Partner Handlowy

ul. Kościuszki (obok CPN)
32-065 Krzeszowice

tel. 12 282 36 66, 606 633 791
e-mail: olmar.krzeszowice@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

 Szukasz dobrej jakości okien do swojego domu lub mieszkania? Ilość dostępnych na rynku ofert Cię przytłacza? Nie wiesz na co się zdecydować i potrzebujesz fachowej pomocy? Już teraz możesz zamówić okna firmy Oknoplast w Krzeszowicach. Wystarczy, że odwiedzisz salon naszego partnera, który mieści się przy ulicy Kościuszki.Jak najprościej znaleźć nasz salon w Twoim mieście?Wystarczy, że wejdziesz na stronę firmy Oknoplast klikniesz zakładkę Gdzie Kupić? Znajdziesz na niej pełną listę wszystkich naszych salonów partnerskich. Następnie możesz wybrać z listy po lewej stronie lub kliknąć na mapę by wyświetlić pełen adres wraz z danymi kontaktowymi.

FAQ: Takie pytania w Krzeszowicach zadawaliście najczęściej


  1. Jak dobrze dobrać roletę zewnętrzną do okna?
 Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na rozmiar okna, do którego chcemy zamontować roletę. Wszelkie odstępstwa w wymiarach sprawią, że roleta zewnętrzna będzie źle dopasowana. Polecamy jednoczesny zakup rolet i okien w ofercie Oknoplastu, daje to gwarancję idealnego wpasowania oraz jednolitego odcienia, który dopasuje się do elewacji domu.
  1. Jak dodatkowo mogę zabezpieczyć drzwi zewnętrzne aluminiowe z Waszej oferty?
 Jeżeli chcesz w przyszłości uchronić się przed włamaniem, zastosuj dodatkowe zabezpieczenie np. antywłamaniowe wkładki zamka, wielopunktowe zamki listwowe z rozstawieniem kaset ryglujących. Jeśli takie zabezpieczenia nie są wystarczające, możesz wybrać system otwierania drzwi przy pomocy klawiatury numerycznej lub czytnika linii papilarnych. Jeśli chcesz sterować drzwiami zdalnie, możesz wyposażyć je w moduł Bluetooth.
  1. Co zapewni mi pakiet „termoizolacja”?
 W skład tego pakietu wchodzą niskoemisyjne powłoki, tzn pakiety szybowe energy, warm i comfort. Dodatkowo znajdziesz tam uszczelki, która są trwałe i elastyczne, co ułatwia zmniejszenie strat ciepła w domu. Uszczelki EPMD i termozgrzewalne PVC-P charakteryzują się odpornością na  działanie warunków atmosferycznych. W pakiecie „termoizolacja” termoramka Warmatec zwiększa szczelność szyby i chroni przed zbyt dużą utrata ciepła z pomieszczenia.
  1. Jak znajdę salon Oknoplast w Krzeszowicach?
 Zapraszamy do skorzystania z intuicyjnej wyszukiwarki na naszej stronie internetowej (www.oknoplast.com.pl). Salon w Krzeszowicach znajduje się przy ulicy Kościuszki (obok CPN). Jeśli potrzebujesz dokładnej trasy, jaką należy się udać do naszego salonu kliknij w opcję „Jak dojechać?”.
  1. Czy salon w Krzeszowicach jest czynny w niedziele?
Niestety salon Oknoplast w Krzeszowicach nie jest czynny w niedziele oraz dni świąteczne. Zapraszamy do odwiedzin od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30 i w soboty od 8:30 do 13:30. Nasi doradcy postarają się spełnić Twoje oczekiwania i pomóc w doborze odpowiednich produktów.