Krzeszowice – OLMAR – Partner Handlowy

ul. Kościuszki (obok CPN)
32-065 Krzeszowice

tel. 12 282 36 66, 606 633 791
e-mail: olmar.krzeszowice@oknoplast.com.pl

Więcej informacji

  Szukasz dobrej jakości okien do swojego domu lub mieszkania? Ilość dostępnych na rynku ofert Cię przytłacza? Nie wiesz na co się zdecydować i potrzebujesz fachowej pomocy? Już teraz możesz zamówić okna firmy Oknoplast w Krzeszowicach. Wystarczy, że odwiedzisz salon naszego partnera, który mieści się przy ulicy Kościuszki. Jak najprościej znaleźć nasz salon w Twoim mieście? Wystarczy, że wejdziesz na stronę firmy Oknoplast klikniesz zakładkę Gdzie Kupić? Znajdziesz na niej pełną listę wszystkich naszych salonów partnerskich. Następnie możesz wybrać z listy po lewej stronie lub kliknąć na mapę by wyświetlić pełen adres wraz z danymi kontaktowymi.

FAQ: Takie pytania w Krzeszowicach zadawaliście najczęściej


  1. Jak dobrze dobrać roletę zewnętrzną do okna?
  Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na rozmiar okna, do którego chcemy zamontować roletę. Wszelkie odstępstwa w wymiarach sprawią, że roleta zewnętrzna będzie źle dopasowana. Polecamy jednoczesny zakup rolet i okien w ofercie Oknoplastu, daje to gwarancję idealnego wpasowania oraz jednolitego odcienia, który dopasuje się do elewacji domu.
  1. Jak dodatkowo mogę zabezpieczyć drzwi zewnętrzne aluminiowe z Waszej oferty?
  Jeżeli chcesz w przyszłości uchronić się przed włamaniem, zastosuj dodatkowe zabezpieczenie np. antywłamaniowe wkładki zamka, wielopunktowe zamki listwowe z rozstawieniem kaset ryglujących. Jeśli takie zabezpieczenia nie są wystarczające, możesz wybrać system otwierania drzwi przy pomocy klawiatury numerycznej lub czytnika linii papilarnych. Jeśli chcesz sterować drzwiami zdalnie, możesz wyposażyć je w moduł Bluetooth.
  1. Co zapewni mi pakiet „termoizolacja”?
  W skład tego pakietu wchodzą niskoemisyjne powłoki, tzn pakiety szybowe energy, warm i comfort. Dodatkowo znajdziesz tam uszczelki, która są trwałe i elastyczne, co ułatwia zmniejszenie strat ciepła w domu. Uszczelki EPMD i termozgrzewalne PVC-P charakteryzują się odpornością na  działanie warunków atmosferycznych. W pakiecie „termoizolacja” termoramka Warmatec zwiększa szczelność szyby i chroni przed zbyt dużą utrata ciepła z pomieszczenia.
  1. Jak znajdę salon Oknoplast w Krzeszowicach?
  Zapraszamy do skorzystania z intuicyjnej wyszukiwarki na naszej stronie internetowej (www.oknoplast.com.pl). Salon w Krzeszowicach znajduje się przy ulicy Kościuszki (obok CPN). Jeśli potrzebujesz dokładnej trasy, jaką należy się udać do naszego salonu kliknij w opcję „Jak dojechać?”.
  1. Czy salon w Krzeszowicach jest czynny w niedziele?
Niestety salon Oknoplast w Krzeszowicach nie jest czynny w niedziele oraz dni świąteczne. Zapraszamy do odwiedzin od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30 i w soboty od 8:30 do 13:30. Nasi doradcy postarają się spełnić Twoje oczekiwania i pomóc w doborze odpowiednich produktów.