Okna Kutno

Kutno - Gala Budowlana - Partner Standard
Grunwaldzka 75 99300 KUTNO
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Okna Kutno: te pytania dostawaliśmy od Was najczęściej
 1. Jestem przejazdem w okolicach Kutna. Jak dotrzeć do waszego sklepu?  W Kutnie znajdziesz salon naszego partnera handlowego na ul. Grunwaldzkiej 75. Placówka czynna jest w dni powszednie od 7:00 do 17:00 oraz w soboty od 7:00 do 13:00. Jeżeli obawiasz się problemów z dojazdem, możesz skorzystać z opcji wytyczenia trasy do sklepu za pomocą GPS, którą umieściliśmy na naszej stronie internetowej, w zakładce „Gdzie kupić”.
 2. Czy istnieje taka możliwość, żeby okna zamontowali mi specjaliści Oknoplast?  Oczywiście. Zamawiając okna w miejscowości Kutno, możesz liczyć zarówno na poradę, jak i kompleksowy montaż ze strony naszych specjalistów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi przeprowadzą montaż w taki sposób, aby Twoje okna zachowały najlepsze parametry techniczne.
 3. Posiadam mieszkanie od strony północnej. Jakie okna polecacie, aby doświetlić mieszkanie?  Mieszkania od strony północnej narażone są na zdecydowanie mniejszą ilość światła dziennego, wpadającego do wnętrza. Dlatego warto postawić na takie okna, które pozwolą doświetlić mieszkanie. Nasz model Prolux został zaprojektowany w taki sposób, aby do pokoju wpadało o 22% więcej światła niż w przypadku standardowego okna PVC. Dzieje się tak za sprawą naszej autorskiej konstrukcji profilu PVC ramy i skrzydła o większej powierzchni szyby.
 4. Jakie zabezpieczenia powinno mieć okno, aby było dobrze zabezpieczone przed włamaniem?  Dobrze zabezpieczone okno wyposażone jest w kilka rodzajów zabezpieczeń. Są to m.in. klamka z kluczem, wkładka antyrozwierceniowa, zaczepy antywyważeniowe w okuciach, szyby wzmocnione warstwami foli antywłamaniowej oraz alarm. Pamiętaj jednak, że wszystkie te zabezpieczenia będą działać prawidłowo, jedynie w przypadku, kiedy montaż okna zostanie przeprowadzony przez specjalistów.
 5. Skąd mam wiedzieć, że powinienem wymienić okna na nowe?Podstawą do wymiany okien może być kilka czynników. Najważniejszym z nich jest szczelność. Jeżeli płacisz wysokie rachunki za ogrzewanie, a w mieszkaniu wciąż jest chłodno, być może posiadasz nieszczelne okna. Kolejnymi aspektami branymi pod uwagę przy wymianie są bezpieczeństwo oraz design. Na szczęście, nie musisz się martwić. Okna od Oknoplast posiadają wszystkie te cechy na najwyższym poziomie. W Oknoplast przygotowujemy naszą ofertę w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacyjnymi. Jednocześnie przykładamy ogromną wagę do parametrów technicznych. Znajdziesz u nas okna przeznaczone do nowoczesnej zabudowy pasywnej, modele antywłamaniowe, czy te z maksymalnie dużą powierzchnią szybową. Możesz być pewien, że znajdziesz propozycję idealną do swojego domu. Masz problem z wyborem odpowiednich okien? Nie wiesz czy lepiej wybrać ze szprosami czy bez? Potrzebujesz fachowego doradztwa i pomocy specjalistów? Wystarczy, że odwiedzisz naszego partnera handlowego w Kutnie.
 6. Jak najszybciej znaleźć nasz salon w Kutnie?  To bardzo proste, wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki znajdującej się na naszej stronie firmowej. Możesz wybrać swoje miasto z alfabetycznego indeksu lub kliknąć w odpowiednią miejscowość na mapie. Jeden klik wystarczy by uzyskać pełne informacje na temat konkretnego salonu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów