Okna Kwidzyn

Kwidzyn - DOMAX - Partner Premium
Mieszka I 2 82500 Kwidzyn
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Szukasz okien idealnych do Twojego domu, ale nie potrafisz wybrać tych najlepszych spośród setek ofert umieszczanych w Internecie oraz prasie? Firma Oknoplast w Twoje ręce oddaje przejrzysty katalog, na podstawie którego w prosty i przyjemny sposób wybierzesz stolarkę zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Nie wiesz, który rodzaj będzie najbardziej odpowiedni? Skorzystaj z pomocy naszych doradców, bo już dziś salon firmy Oknoplast mieści się w Kwidzynie przy ulicy Mieszka I 2. Okna firmy Oknoplast idealne do Twojego domu W ofercie znajdziesz designerskie okna z linii Pixel oraz te, dostarczające znacznie więcej światła z serii Prolux. Odwiedź nasz punkt handlowy już dziś i zapewnij swojemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd, dzięki stolarce firmy Oknoplast.
FAQ: Takie pytania najczęściej zadawaliście w Kwidzynie
 1. Czym charakteryzuje się stolarka aluminiowa Oknoplast?Stolarka aluminiowa to przede wszystkim dbałość o proste rozwiązania, które zapewnią długą żywotność naszych produktów. Aluminiowe drzwi lub okna będą dobrze się prezentowały, bez względu na to, w jakim stylu został wybudowany dom. Stolarka aluminiowa jest przyjazda dla środowiska, ze względu na 100% wskaźnik odzyskiwania surowca. Nasze aluminiowe produkty są łatwe w trzymaniu, trwałe, cechują się dużą termoizolacją.
 2. Gdzie w Kwidzynie znajduje się salon Oknoplast?  Nasz salon Premium znajdziesz przy ulicy Mieszka I 2 w Kwidzynie. Jeśli zastanawiasz się jaką trasą do nas trafić, zapraszamy na stronę internetową (www.oknoplast.com.pl) gdzie po przejściu kolejno w zakładkę „Gdzie kupić?” i opcję „Jak dojechać?” wyświetli Ci się mapa prowadząca do nas. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.
 3. Co znajdę w pakiecie „estetyka”?  W naszej ofercie po pojęciem pakiet „estetyka” kryje się wiele możliwości. Do wyboru znajdziesz szprosy wewnątrzszybowe lub naklejane na okno. Nasza słynna klamka dESIGN+, zachwyci Cię swoim minimalizmem i szerokim wyborem wersji kolorystycznych. Opcja Colorfull nadaje oknu jednolitą strukturę i kolor, nawet po jego otwarciu. Szeroki wybór wśród szyb ornamentowych da Ci ogromną satysfakcję i zadowolenie z ich trwałości i różnorodności.
 4. Czym jest Win Step i gdzie najlepiej go zastosować?  Win Step to nic innego jak obniżony próg balkonowy, którego wysokość osiąga jedynie 2cm. Jest to dobre rozwiązanie dla rodzin, w których są osoby starsze i niepełnosprawne. Znacznie ułatwia to poruszanie się pomiędzy balkonem czy tarasem a domem. W naszej ofercie znajdziesz prób aluminiowy oraz próg wykonany z PVC. Win Step dobrze sprawdzi się przy dzieciach i zmniejszy ryzyko potknięcia się.
 5. O jakich porach i w które dni salon Oknoplast w Kwidzynie jest czynny?  Nasz salon w Kwidzynie, który znajduje się przy ulicy Mieszka I 2, otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 12:00. Salon jest nieczynny w niedziele oraz dni świąteczne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numer 55 279 77 11 oraz mailowego pod adresem domax@oknoplast.com.pl.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów