Okna Łask

Łask - KARMEX - Partner Premium
ul. Kolejowa 610 98100 ŁASK
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Mieszkasz w Łaskach i szukasz firmy, która nie tylko zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości okien, ale też zaproponuje profesjonalny montaż? To nie mogłeś trafić lepiej. Firma Oknoplast nie tylko zajmuje się produkcją wysokiej jakości stolarki okiennej z PCV oraz aluminium, ale też oferuje swoim klientom kompleksowe usługi wymiany oraz montażu. Odwiedź naszego partnera handlowego w Łaskach, przy ulicy Kolejowej 6 i sprawdź jakość naszej obsługi. Znajdziesz tam nie tylko bieżący katalog produktów, ale też fachową pomoc w wyborze okien. Szukasz okien PCV lub aluminium? To żaden problem, nasi specjaliści doradzą Ci odpowiednią stolarkę okienną, która będzie dopasowana do do metrażu oraz innych parametrów Twojego domu. Następnie przygotują specjalnie dla Ciebie szczegółowy kosztorys zakupu okien wraz z montażem.
FAQ: Oto najczęściej zadawane nam pytania w Łasku
 1. Co zawiera w sobie pakiet „estetyka”?  W tym pakiecie znajdziesz przede wszystkim szprosy wewnątrzszybowe i te naklejane od zewnątrz, które podkreślają charakter okna. Elastyczne i trwałe uszczelki są odporne na działanie czynników atmosferycznych takich jak wilgotność, mróz i promieniowanie słoneczne. W skład pakietu wchodzi także nasza wyjątkowa klamka dESIGN+, która charakteryzuje się minimalistyczną formą i wygodnym uchwytem.
 2. W jaki sposób mogę skontaktować się z obsługą salonu w Łasku?  Jest kilka sposobów, by skontaktować się z naszą fachową obsługą. Możesz zadzwonić pod numer 43 675 22 12 lub wysłać maila na adres karmexlask@oknoplast.com.pl. Jeśli masz możliwość, zachęcamy do osobistych odwiedzin naszego salonu, który znajdziesz przy ul. Kolejowej 6.
 3. W jakich wersjach kolorystycznych dostępne są Wasze okna?Nasze okna dostępne są w kolorach jednolitych – biel i antracyt, oraz drewnopodobnych w odcieniach: mahoń, dąb bagienny, winchester, orzech, siena rosso, złoty dąb i sheffield oak. Szeroki wachlarz kolorystyczny gwarantuje dopasowanie okien do domu zbudowanym w każdym stylu architektonicznym.
 4. Czy Wasz salon w Łasku jest czynny w weekendy?  Nasz salon w Łasku, znajdujący się przy ul. Kolejowej 6, jest czynny w soboty w godzinach 8:00-13:00, jednak nie jest otwarty w niedziele. Zachęcamy także do odwiedzenia nasz od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.
 5. Na co zwracacie największą uwagę podczas doboru produktów, które będą wchodziły w Waszą ofertę?  Oknoplast przede wszystkim stawia na dostosowanie się do potrzeb klientów – projektujemy okna, drzwi i dodatki od podstaw, doradzamy przy wyborze kluczowych produktów, zajmujemy się profesjonalnym montażem. Oferta Oknoplastu zawsze zawiera w sobie produkty innowacyjne, takie, które zadowolą każdego wymagającego klienta. Równie ważny jest wygląd produktów i ich funkcjonalność – najwyższy stopień estetyki i dbałość o każdy szczegół, to najważniejsze wartości.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów