Okna Legionowo

Legionowo - NOVA - Partner Premium
ul. Jagiellońska 34 05120 LEGIONOWO
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Interesują Cię okna aluminiowe oraz PVC? W swoim wnętrzu chcesz stolarki o jasnej barwie – minimalistycznej i designerskiej czy jednak stawiasz na te, o kolorze ciemnego drewna? Szukaj okien dopasowanych do Twoich oczekiwań. Nie idź na kompromisy i wybierz firmę Oknoplast. Spośród szerokiej gamy odcieni oraz wzorów obecnych w naszym katalogu na pewno wybierzesz stolarkę doskonałą. Różnorodność wzorów okien firmy Oknoplast Nasz salon znajduje się w Legionowie, przy ulicy Jagiellońskiej 34. Przyjdź i skorzystaj z pomocy fachowych doradców i kosztorysantów. Nie masz czasu, by przyjechać do punktu handlowego firmy Oknoplast? Nie szkodzi. Skorzystaj z numeru telefonu: 22 784 83 30 i dowiedz się, które okna sprawdzą się najlepiej w Twoim domu.
FAQ: Legionowo - takie pytania zadawaliście najczęściej
 1. Mieszkam przy dość ruchliwej ulicy w Legionowie, jak poradzić sobie z nieustającym hałasem?  Najlepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w okna dźwiękoszczelne, które znacznie redukują poziom hałasu z zewnątrz. Oknoplast zdecydował się na pakiet szybowy 4 Xglass, w którym dwie szyby mają grubość 3mm, a trzecia 4mm. Pozwala to na zredukowanie hałasu nawet o 36dB. Inwestycja w takie okno z pewnością się opłaci nie tylko ze względu na zredukowany hałas, ale także na lepszą termoizolację.
 2. Zastanawiam się nad zakupem rolet zewnętrznych z oferty Oknoplastu. Które sprawdzą się najlepiej w wybudowanym już domu?  W naszej ofercie znajdziesz naprawdę sporo propozycji rolet zewnętrznych dla istniejących już domów. Roleta Terra zapewni Ci najwyższy stopień funkcjonalności, ma właściwości akustyczne, wykonana jest z wysoko gatunkowego aluminium. Roleta zewnętrzna Sol to synonim komfortu, ponieważ można zamontować ją we wnęce okiennej, dzięki czemu będzie stanowiła część muru. Roleta Sol Evolution charakteryzuje się najwyższą estetyką i podobnie jak roleta Sol, może tworzyć część muru, a dodatkowo posiada wspaniałe właściwości termoizolacyjne. Roleta Luna będzie dobrym rozwiązaniem przy domach energooszczędnych.
 3. Czym charakteryzuje się okno Winergetic Premium?  Okno Winergetic Premium ma za zadanie dobrze izolować ciepło a tym samym obniżyć koszty ogrzewania budynku. Jego zwiększoną ochronę przed hałasem i zimnem zapewnia 7 komór i 3mm grubość ścianki profilu. Okno zapewnia bezpieczeństwo i spokojny sen wszystkich domowników, dzięki zastosowaniu zaczepów antywyważeniowych.
 4. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplast w Legionowie?  Zapraszamy do kontaktu poprzez telefon, pod numerem 22 784 83 30 oraz na adres mailowy: nova@oknoplast.com.pl. Jeżeli będziesz miał jakieś wątpliwości lub pytania zachęcamy do odwiedzenia osobiście naszego salonu Oknoplastu przy ulicy Jagiellońskiej 34.
 5. Czy produkty Oknoplast na pewno są przyjazne środowisku?Naszą główną ideą jest dostosowanie się do potrzeb klienta, co oznacza, że słuchamy jego propozycji i szukamy najlepszych rozwiązań. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty w minimalnym stopniu oddziaływały na otoczenie, w którym żyjemy. Budujemy świadomość ekologiczną i zachęcamy do zakupu produktów energooszczędnych. Podczas całego procesu produkcji obowiązują nas restrykcyjne przepisy oraz dostosowujemy się do najwyższych światowych standardów.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów