Okna Leszno

Leszno - Sit Pol - Partner Premium
ul. Niepodległości 41 64100 Leszno
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Mieszkasz w Lesznie i szukasz firmy, która zapewni Ci profesjonalny montaż okien? Lepiej nie mogłeś trafić. Specjalizujemy się w wymianie stolarki, jesteśmy obecni na rynku polskim od wielu lat, a nasi pracownicy nie mają sobie równych. Odwiedź nasz punkt handlowy w Lesznie, przy ulicy Wolińskiej 4 i przekonaj się czym jest fachowość firmy Oknoplast – największego producenta okien w kraju. Profesjonalny montaż okien przez firmę Oknoplast Nasi doradcy wskażą Ci stolarkę dopasowaną do metrażu Twojego domu, koloru i budowy ścian, a kosztorysanci przedstawią dokładne koszty zakupu oraz montażu. Nie masz czasu, by zajrzeć do naszego salonu w Lesznie? Nie szkodzi. Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy formularz kontaktowy, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.
FAQ: Pytania na temat naszych okien najczęściej zadawane w Lesznie
 1. Na co zwrócić największą uwagę przy wyborze rolety zewnętrznej?  Na początku musisz zdecydować, na czym najbardziej Ci zależy i czego oczekujesz od zamontowanej rolety. Jeśli Twoim największym utrapieniem jest nadmiar promieni słonecznych zdecyduj się na roletę Sol, która nie tylko uchroni Ciebie i pomieszczenie przez słońcem, ale także będzie pełniła funkcję antywłamaniową. Jeżeli oczekujesz od rolet dobrej izolacji termicznej, zdecyduj się na roletę Luna. Masz zwiększone oczekiwania estetyczne? Roleta Terra jest właśnie dla Ciebie. W przypadku, gdy poszukujesz rolety do nowej inwestycji, lub domu, który już stoi zdecyduj się na Sol Evolution.
 2. W jakie dni i o jakich porach salon Oknoplast w Lesznie jest otwarty?  Dni oraz godziny otwarcia salonu podane są na naszej stronie internetowej (www.oknoplast.com.pl). Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 12:00. Salon Oknoplast w Lesznie nie jest czynny w niedziele i dni świątecznie,  na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas planowania weekendowych zakupów.
 3. Czym jest Warmatec?  Jest to nasza nowoczesna termoramka, wykonana ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego, która łączy najlepsze parametry i estetykę. Termoramka Warmatec ma za zadanie ograniczyć do minimum skraplanie się pary wodnej na szybie. Użyte materiały zapewniają ograniczenie dostawania się wilgoci do pakietu szybowego, a tym samym zmniejszają koszty zużycia energii.
 4. W jakim miejscu w Lesznie znajduje się salon Oknoplast?  W Lesznie, nasz salon znajdziesz przy ulicy Wolińskiej 4. W razie jakichkolwiek problemów z odszukaniem naszego salonu prosimy o kliknięcie w zakładkę „Gdzie kupić?”, a następnie w opcję „Jak dojechać?”, która przekieruje Cię do strony z mapą.
 5. Czy w Lesznie znajdę salon Premium?  Tak, w Lesznie jest tylko jeden salon Oknoplast, dodatkowo jest to salon Premium. Zapraszamy do odwiedzin przy ulicy Wolińskiej 4. Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, byś wyszedł od nas zadowolony i pełen nowych, przydatnych informacji.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów