Okna Lipno

Lipno - AKRYL - Partner Premium
ul. Przekop 18 87600 LIPNO
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Wybór nowych okien wprawia Cię w przerażenie, bo nie wiesz, który rodzaj sprawdzi się najlepiej ani ile powinno to kosztować? Wybierz firmę Oknoplast i skorzystaj z pomocy naszych fachowców. Wystarczy, że odwiedzisz nasz punkt w Lipnie, przy ulicy Przekop 18. Nasi doradcy zadbają o to, byś wybrał stolarkę adekwatną do Twoich oczekiwań, a montażyści przeprowadzą szybki, fachowy remont. Salon firmy Oknoplast w Lipnie W naszym rozbudowanym katalogu znajdziesz okna, rolety oraz akcesoria o różnych wzorach oraz w wielu kolorach. Kiedy wybierzesz już stolarkę idealną do Twojego domu, zastanów się nad zakupem dodatków – to one nadadzą Twojemu wnętrzu oryginalnego charakteru i niepowtarzalnego klimatu.
FAQ: W Lipnie takie pytania zadawaliście nam najczęściej
 1. W jaki sposób mogę sterować roletą Terra?  Najczęstszym rozwiązaniem, na który decydują się klienci, jest sterowanie bezprzewodowe poprzez system sterowania radiowego. Sterowanie przewodowe charakteryzuje się wykorzystaniem przełącznika klawiszowego oraz urządzenia automatyki centralnej i czasowej. Roleta Terra jest montowana po zewnętrznej stronie okna, a wysokogatunkowe aluminium zapewnia trwałość i komfort użytkowania.
 2. Gdzie dokładnie znajduje się salon Oknoplast w Lipnie?  W Lipnie jest jeden salon Oknoplastu i znajdziesz go przy ulicy Przekop 18. Gdyby wystąpiły jakiekolwiek problemy z dojazdem na miejsce, polecamy zapoznać się z mapą, na której wszystko jest dokładnie zaznaczone. Po kliknięciu w opcję „Jak dojechać?” strona przekieruje Cię do mapy, na której bez problemu możesz wyznaczyć trasę, jaką należy pokonać, by do nas dotrzeć.
 3. Dlaczego tak ważny jest poprawny montaż okien?  Samo wybranie wymarzonych okien nie zapewni ich prawidłowego funkcjonowania, ponieważ przede wszystkim liczy się dobry i profesjonalny montaż. Partnerzy handlowi Oknoplastu gwarantują wysoką jakość usług montażowych, oraz fachową i specjalistyczną wiedzę.
 4. Co zyskam decydując się na zakup okien Winergetic Premium Passive?  Okna te idealnie sprawdzą się w przypadku budowy domów pasywnych, ich profile w klasie A, oraz 7 komór i ścianka profilu o grubości 3mm to oznaka wysokiej termoizolacji i ochrony przed hałasem. Zabezpieczenie w postaci okucia pozwala na uniknięcie sytuacji, w której klamka jest źle położona i uruchamia dwie funkcje okna jednocześnie. Klamka dESIGN+ to minimalizm w czystej postaci, który zapewnia wytrzymałość i wygodę w użytkowaniu.
 5. Jakie są formy kontaktu z salonem Oknoplast w Lipnie?Zachęcamy do kontaktu osobistego w salonie przy ulicy Przekop 18 i kontaktu telefonicznego pod numerem 663 280 910. W razie potrzeby z naszym salonem można skontaktować się drogą mailową: akryl@oknoplast.com.pl lub poprzez fanpage na facebooku facebook.com/Oknoplast.Polska. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów