Okna Lipsko

Lipsko - DACH-BIS - Partner Standard
ul. Zwoleńska 7 27300 LIPSKO
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Podczas zakupu okien stawiasz przede wszystkim na innowacyjność? Szukasz firmy, która pokaże Ci czym jest oryginalność wykonania oraz profesjonalna obsługa? Oknoplast to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Przejrzyj naszą ofertę dostępną na stronie internetowej lub odwiedź punkt sprzedażowy w Lipsku, przy ulicy Zwoleńska 8. Innowacyjność okien firmy Oknoplast Pytasz o innowacyjność, my odpowiadamy „Winergetic Premium”. To linia okien cechujących się niską stratą ciepła oraz niespotykanym dotąd designem. Pakiety szybowe 4 Xglass wykonane z tafli o grubości 3mm zapewniają ochronę przed hałasem, a zaokrąglony kształt profilu nadaje oknom Winergetic nowatorskiego wyglądu.
FAQ: Lipsko – najczęstsze pytania
 1. Dlaczego zastosowanie progu balkonowego Win Step jest dobrym rozwiązaniem?  Jeżeli w Twojej rodzinie jest osoba niepełnosprawna, poruszająca się na wózku inwalidzkim lub osoba starsza to warto zainwestować w niski próg balkonowy. Osiąga on wysokość tylko 2cm, co sprawia, że poruszanie się z domu do ogrodu jest bardzo łatwe i nie sprawia problemów. W naszej ofercie znajdziesz dwie wersje Win Stepu, aluminiową i PVC. Niski próg balkonowy dobrze sprawdzi się także w domu z dziećmi i pozwoli uniknąć potknięć.
 2. W jaki sposób najlepiej skontaktować się z salonem Oknoplastu w Lipsku?  Nasi doradcy czekają na Twój telefon pod numerem 48 378 25 00 oraz maile pod adresem dachbiz@oknoplast.com.pl. Możesz odwiedzić nasz salon przy ulicy Zwoleńskiej 8 osobiście. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą. Dołożymy wszelkich starań, by zakupy produktów Oknoplast były zadowalające.
 3. Czym wyjątkowym charakteryzują się okna PCV zakupione w Waszym salonie?  Okna z naszej oferty to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo, niepowtarzalne wzornictwo oraz dbałość o estetykę. Nasze okna PCV dobrze sprawdzą się w domach energooszczędnych i pasywnych, ze względu na ich wysoką termoizolację oraz dźwiękoszczelność. Na wybrane komponenty zapewniamy 10-letnią gwarancję, co pozwala testować nasze produkty przez bardzo długi czas. Innowacyjne i nowoczesne podejście do produkcji okien PCV sprawia, że produkt jest dostosowany do Twoich potrzeb.
 4. W jaki sposób działają okna energooszczędne?  Nasze energooszczędne okna zapewnią komfort, bezpieczeństwo, a także pomogą obniżyć koszty zużycia energii potrzebnej do ogrzewania pomieszczenia. Jeżeli zdecydujesz się na zakup okien z naszej oferty, możesz skorzystać z pakietu szyb, który zapewni Ci pozyskiwanie darmowej energii cieplnej pochodzącej z promieniowania słonecznego, która następnie pozwoli Ci ogrzać pomieszczenie. Inną funkcją jest mikrowentylacja, która wpuszcza do wnętrza świeże powietrze, nie wychładzając go.
 5. Pod jakim adresem znajdę salon Oknoplast w Lipsku?  Nasz salon znajdziesz przy ulicy Zwoleńskiej 8 w Lipsku. Jeżeli zaistniałyby jakiekolwiek problemy z dojazdem lub odnalezieniem właściwej drogi, zapraszamy do zapoznania się z opcją „Jak dojechać?” na naszej stronie internetowej (www.oknoplast.com.pl) , która przekieruje Cię do mapy i wyznaczy trasę dojazdu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów