Łódź – Modern – Partner Handlowy Premium

ul. Wróblewskiego 70/72
93-566 Łódź

tel. 42 646 44 59, tel. kom. 508 370 498, 508 370 503
e-mail: lodz@modern.net.pl, sprzedaz@modern.net.pl, modern.lodz@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Okna są nie tylko bardzo istotnym elementem wnętrza, ale też całego budynku. Odpowiadają nie tylko za wrażenia estetyczne, czy oświetlenie pomieszczeń, ale co ważniejsze zapewniają odpowiednią izolację. Właśnie dlatego wybierając okna do Twojego domu czy mieszkania powinieneś poświęcić trochę więcej niż tylko kilka chwil.Pamiętaj, że to inwestycja na lata, dlatego jeżeli masz problem z wyborem poproś o radę doświadczonych fachowców. Możesz zadać pytania naszym specjalistom telefonicznie: 42 646 44 59 lub odwiedzić naszego partnera handlowego w Łodzi.Okna idealne do Twojego domuW naszym salonie przy ulicy ul. Wróblewskiego 70/72 znajdziesz pełen katalog naszych produktów. Nasi fachowcy pomogą Ci z wyborem, a dodatkowo zaproponują montaż oraz wykonają kosztorys.

FAQ: Takie pytania o ofertę Oknoplast w Łodzi padały najczęściej


1. Czym jest „ciepły” montaż okna?Ciepłym montażem okna nazywamy zastosowanie trzech warstw izolacyjnych w celu zamontowania okien energooszczędnych. Wewnętrzna warstwa składa się z folii paroszczelnej, której zadaniem jest chronienie pianki poliuretanowej przed wilgocią. W warstwie środkowej znajduje się owa pianka, która ma właściwości termoizolacyjne. Ostatnią warstwą, zewnętrzną, jest taśma paroprzepuszczalna, która ma zabezpieczyć izolację przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.
2. Ile Waszych salonów znajdę w Łodzi?W Łodzi jest tylko jeden salon Oknoplastu, który znajdziesz przy ul. Wróblewskiego 70/72. Jest on otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00.
3. Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?Przede wszystkim na to, czego oczekujesz od takich drzwi – chcesz by były przesuwne, uchylne? Musisz zdecydować pomiędzy systemem odstawno-przesuwnym a uchylno-przesuwnym. Duże przeszklenia mają to do siebie, że są dość ciężkie, dlatego zdecyduj się na taki mechanizm, który ułatwi Ci przesuwanie nawet największych skrzydeł. Dodatkowo przy drzwiach tarasowych możesz zastosować okucia antywłamaniowe, dwustronne klamki, a nawet obniżone progi.
4. Co zawiera w sobie pakiet „bezpieczeństwo”?W skład tego pakietu wchodzą szyby hartowane i antywłamaniowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością na uderzenia, a dodatkowo wzmocnione folią nie pozwalają włamywaczowi dostać się do środka. Zastosowanie antywłamaniowych okuć z zaczepami antywyważeniowymi i blaszki antyprzewierceniowej pozwala podnieść komfort wszystkich domowników. Klamka dESIGN+ to synonim stylu i elegancji oraz niepodważalnej funkcjonalności, klamka z kluczem zabezpiecza przed próbą włamania.
5. Jakie rodzaje szprosów znajdę w Waszej ofercie?Znajdziesz u nas szprosy wewnątrzszybowe, które mają szerokie grono wielbicieli, ze względu na wyeliminowanie konieczności czyszczenia ich. Szprosy, wykonane z wysokogatunkowego aluminium, umieszczone są wewnątrz szyby. W prosty sposób można je łączyć pod różnym kątem, co pozwala na tworzenie skomplikowanych konstrukcji.Szprosy naklejane dostępne są w trzech szerokościach (20, 40 i 55 mm) i wielu wariantach kolorystycznych, co gwarantuje dopasowanie ich do okien.