Okna Łomża

Łomża - PROJEKT - Partner Standard
ul. Bema 3 C 18400 ŁOMŻA
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Wybór odpowiedniej stolarki okiennej to bardzo istotna sprawa, gdyż ta decyzja będzie zaważała lata. Nie chodzi tutaj tylko o wybór pomiędzy oknami aluminiowymi czy wykonanymi z PCV, ale też o dobór odpowiedniego stopnia przepuszczalności światła, wentylacji czy dźwiękochłonność. Nie dziwi więc nas fakt, że możesz mieć problem w wyborem odpowiednich okien do Twojego domu czy mieszkania. Różnorodne wzory okien marki Oknoplast Jeśli szukasz fachowej pomocy z wyborem okien to zapraszamy do naszego salonu partnerskiego. Znajdziesz tam nasze aktualne katalogi, a także specjalistów, którzy bez problemu pomogą Ci dobrać właściwe okna. Zapraszamy do naszego punktu w Łomży, przy ulicy Bema 3c.
FAQ: Oto pytania, które najczęściej zadajecie w salonie Oknoplast w Łomży
 1. 1. Które z drzwi tarasowych sprawdzą się w niewielkim mieszkaniu jako wyjście na balkon?  Drzwi tarasowe, podobnie jak okna, też podzieliliśmy na cztery podstawowe rodzaje. Szukasz tych, które sprawdzą się w mieszkaniu jako wyjście na balkon? Powinieneś zwrócić uwagę na drzwi tarasowe PSK i PSK-Z, których konstrukcja pozwala osiągnąć wyjście o szerokości 1,6 m, czyli w sam raz jako zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni. Przy tym zamontowany w nich system uchylno-przesuwny pozwala obsługiwać drzwi tarasowe przy niewielkim nakładzie siły.
 2. Czy w salonie w Łomży mogę liczyć na pomoc w wyborze okien?  Oczywiście. Odwiedź nasz salon, a jeśli nadal nie będziesz zdecydowany, w podjęciu ostatecznej decyzji pomogą Ci nasi zawodowi doradcy. Przedstawią zalety i wady każdego produktu, określą, w jakich wnętrzach będą najlepiej spełniać swoje zadanie, a na końcu podadzą cenę, żebyś mógł porównać ją z pozostałymi kosztami i zdecydować. Przypominamy – nasz salon w Łomży mieści się przy ul. Bema 3C.
 3. Czy do zakupionych okien w Łomży mogę dokupić klamki?Klamki to jeden z elementów naszej oferty dodatków. Czy możesz dokupić je do wybranych przez siebie okien? Oczywiście, że tak. Dla większej wygody i satysfakcji naszych Klientów z zakupów klamki stworzyliśmy w zgodzie z nowoczesnymi projektami nadając im minimalistycznego wyglądu. Zapewniamy, że klamki dESIGN+ są niezwykle wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu, a dzięki licznym wersjom kolorystycznym dopasują się do każdego rodzaju okien.
 4. Czy znajdę w Waszej ofercie okna, które rozjaśnią mój salon?W kwestii rozjaśniania wnętrz najlepiej sprawdzają się okna Prolux. To zasługa zarówno ich nowoczesnej, smuklejszej konstrukcji, jak i dużych przeszkleń, które zdecydowaliśmy się w nich umieścić. W ten sposób okna Prolux dostarczają do wnętrza domu niemalże trzykrotnie więcej światła niż standardowe okna PCV. Do tego są przykładem niezwykłej wygody użytkowania, wyrażonej w eleganckich, wyprofilowanych klamkach umieszczonych na symetrycznym słupku ruchomym.
 5. W jakich godzinach czynny jest salon w Łomży?  Wszystkich danych kontaktowych oraz informacji na temat godzin otwarcia prosimy szukać na naszej stronie internetowej lub stronie internetowej partnera handlowego, przy współpracy z którym prowadzimy nasz salon w Łomży.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów