Okna Łowicz

Łowicz - ANKAR - Partner Premium
Al..H.Sienkiewicza 34 99400 Łowicz
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Okna to bardzo ważny element w każdym domu. Odpowiadają nie tylko za doświetlenie wnętrza, ale też tworzą jego atmosferę. Stolarka okienna poza wrażeniami estetycznymi powinna też zapewniać odpowiedni poziom termoizolacji, dźwiękoszczelności, a przede wszystkim dawać poczucie bezpieczeństwa. Wiadomo, że wymiana okien to spory koszt, więc jak wybrać najlepsze? Tutaj z pomocą przychodzą nasi pracownicy z salonów partnerskich, który znajdziesz w Twoim mieście. Nie tylko udzielą odpowiedzi na pytania, ale też pomogą doradzić najlepszą stolarkę okienną oraz sporządzą pełen kosztorys jej wymiany. Okna Oknoplast kupisz także w Łowiczu Stolarka okienna firmy Oknopast to połączenie nowoczesnego designu i wysokiej jakości.
FAQ: Zestaw najczęściej zadawanych pytań w salonie Oknoplast w Łowiczu
 1. Jaka jest cena Waszych usług montażowych?  Podanie konkretnej kwoty jest niemożliwe, bo cena usług montażowych przeprowadzanych przez nasz zespół uzależniona jest od dwóch czynników – odległości, jaką będziemy musieli od salonu do wskazanego przez Ciebie miejsca i tego, ile czasu zajmie nam montaż zakupionych przez Ciebie okien. Z tego powodu dokładną wycenę poznasz podczas rozmowy z naszym kosztorysantem.
 2. Czy znajdę w Waszym salonie w Łowiczu okna przesuwne?Oczywiście. Okna przesuwne są jednym z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie i idealnie sprawdzają się szczególnie w kuchni, gdzie otwarcie okna z dużymi skrzydłami może być problematyczne ze względu na niewielką ilość dostępnego miejsca.
 3. Które z dostępnych okien w Łowiczu posiadają cechy antywłamaniowe?  Cechy antywłamaniowe prezentują okna Winergetic Premium Passive. Posiadają niezwykle trwałą konstrukcję, bo opartą na wysokogatunkowym materiale, a w niej trzykomorowe pakiety szybowe, nowoczesne uszczelnienia i innowacyjne okucia, które w takim połączeniu utrudniają wizytę nieproszonym gościom.
 4. Czy w Waszej ofercie znajdę wyłącznie szyby o standardowym rozmiarze i wzorze?  Ofertę naszego salonu uzupełniliśmy o szyby, ale nie tylko standardowe, których głównym zadaniem jest ochrona i zmniejszenie ryzyka włamania. Katalog akcesoriów okiennych tworzą również szyby ornamentowe, których główną zaletą jest piękny design, ale również atrakcyjny parametr izolacyjności cieplnej i skutecznie wpuszczanie światła.
 5. Które z rolet poprawiają wygląd domu w największym stopniu?  Głównym zadaniem design? W tym najlepiej sprawdzają się rolety Luna, których piękno widoczne jest już w samej obudowie wykonanej z wysokogatunkowego aluminium. Na ich korzyść przemawia również podwójnie ryflowany profil i mnogość kolorów, które do rolet Luna można dopasować – od odważnej czerwieni, przez klasyczną biel po intensywną czerń.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów