Okna Lubartów

Lubartów - GAJOS - Partner Premium
Łucka 79 C 21100 Lubartów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Mieszkasz przy ruchliwej ulicy i hałas dobiegający z zewnątrz przeszkadza Ci w codziennym funkcjonowaniu? To znak, że powinieneś wymienić okna na nowe - najlepiej na te, od firmy Oknoplast. Już dziś nasz punkt sprzedażowy znajduje się również w Lubartowie, przy ulicy Łucka 79 C. Okna od firmy Oknoplast chronią przed hałasem Pamiętaj, że nowa stolarka ma zapewnić Ci przede wszystkim komfort. Nie wybieraj okien wyłącznie ładnych, ale takie, które zagwarantują Ci ciszę i spokój, a przy tym oryginalny wygląd. Połączenie tych wszystkich kryteriów to Winergetic Premium od firmy Oknoplast.
FAQ: Pytania, które najczęściej zadawaliście z Lubartowie
 1. Czy termoramka Warmatec jest konieczna w każdym oknie?Nie jest ona koniecznością, jeżeli chodzi o zakup, jednak nie bez powodu znalazła się z naszej ofercie. Połączenie stali szlachetnej i tworzywa sztucznego zapewnia zminimalizowanie ryzyka skraplania się pary wodnej w kącikach szyb.
 2. Jaki wersje klamek dESIGN+ są dostępne w ofercie Oknoplastu?  Klamki dESIGN+ to nowoczesne rozwiązanie do każdego pomieszczenia, ich minimalistyczny design oraz duża wytrzymałość idą w parze i tworzą klamki idealne. Jeżeli cenisz sobie bezpieczeństwo i prywatność możesz zdecydować się na klamki z kluczem. Wersji kolorystycznych jest bardzo dużo, do wyboru masz przede wszystkim: białą, brązową, srebrną, grafitową, ciemnozłotą oraz jasnozłotą.
 3. Od pewnego czasu marzę o roletach zewnętrznych w swoim domu w Lubartowie. Którą z nich wybrać, by cieszyć się ciepłem w domu?  W naszej ofercie znajdziesz rolety Luna, które bez problemu można zabudować w całości już na etapie wykańczania elewacji domu. Jej ciepły montaż na profilach poszerzających ramę zapewni odpowiednią termoizolację oraz spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeżeli chcesz zaoszczędzić na ogrzewaniu pomieszczenia i zdecydujesz się na roletę zewnętrzną Luna, możliwe będzie zamontowanie nadproża rolety w kształcie odwróconej litery L, co zapewni warstwę ocieplenia z odpowiednimi parametrami izolacyjnymi.
 4. Czym różnią się drzwi zewnętrzne aluminiowe od drzwi zewnętrznych PVC?  Drzwi aluminiowe z oferty Oknoplastu charakteryzują się wysoką jakością oraz najnowocześniejszym wzornictwem. Za bezpieczeństwo odpowiadają specjalne okucia antywłamaniowe, szyby antywłamaniowe (w przypadku drzwi zewnętrznych z przeszkleniami) oraz wielopunktowe zamki listwowe, które mogą ryglować drzwi na całej wysokości. W drzwiach zewnętrznych PVC  szczególną uwagę zwróciliśmy na ich funkcje termoizolacyjne, które zapewnia niski, aluminiowy próg z przekładką termiczną. Niebanalny wygląd drzwi PVC to zasługa naszych najlepszych fachowców i doradców. Odcienie drzwi bez problemu można dopasować do kolorystyki okien.
 5. Mieszkam w Lubartowie już od dłuższego czasu, ale nigdy nie miałem przyjemności być w Waszym salonie, gdzie go znajdę?  W Lubartowie jest tylko jeden salon Oknoplast, który znajduje się przy ulicy Łuckiej 79 C. Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście i sprawdzenia naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu przez drogę mailową: gajos@oknoplast.com.pl oraz pod numerem telefonu: 81 854 42 64.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów