Okna Lubin

Lubin - PETER - Partner Premium
ul. Stanisławowska 1 59300 Lubin
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Planujesz remont domu, a wybór okien odpowiednich do Twojego wnętrza oraz zabudowy spędza Ci sen z powiek? Dobrze, że trafiłeś, bo z firmą Oknoplast poznasz czym jest spokojna noc, a Twój dom nabierze nadzwyczajnego wyglądu i zyska miano najbezpieczniejszego miejsca w okolicy. Wolisz powierzyć wybór profesjonalistom? Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon w Lubinie, przy ulicy Władysława Sikorskiego 60, a nasi doradcy po krótkiej rozmowie dobiorą okna idealne do Twojego domu. Montaż okien w Lubinie Do Twojej dyspozycji oddajemy również numer telefonu: 76 746 33 10. Zadzwoń do nas i skorzystaj z pomocy doradców firmy Oknoplast.
FAQ: Pytania, które najczęściej zadawaliście w Lubinie
 1. Co znajduje się w pakiecie „estetyka”?  Pakiet „estetyka” zawiera wiele elementów, które z pewnością pozwolą Ci spojrzeć na okno, jako  element dekoracyjny Twojego domu. Zastosowanie trwałych, odpornych na działanie warunków atmosferycznych i elastycznych uszczelek to gwarancja długoletniego i bezproblemowego użytkowania naszych produktów. Niewidoczne zawiasy, które ukryliśmy między ramą a skrzydłem, pozwolą podkreślić niesamowity kształt okna. Opcja ColorFull to uzyskanie jednolitego koloru i struktury na całej powierzchni okna.
 2. Czy w Lubinie znajdę salon Premium Oknoplastu?  Tak, w Lubinie jest tylko jeden salon Oknoplastu i jest to salon Premium. Zapraszamy do odwiedzin, przy ulicy Władysława Sikorskiego 60. Postaramy się zaspokoić Twoją ciekawość oraz przedstawimy Ci nasze najlepsze produkty.
 3. Jak długi jest okres gwarancyjny na okna z Waszej oferty?Nasze okna obowiązuje 7-letnia gwarancja, co świadczy o naszym profesjonalizmie i wysokiej jakości prezentowanych produktów. Jesteśmy pełni nadziei, że 7 lat gwarancji pozwala naszym klientom przetestować okna i dojść do jednakowych wniosków, że inwestycja się opłaciła.
 4. Na weekend planuję wybrać się do Waszego salonu w Lubinie, w jakich godzinach jest otwarty?  Niestety nasz salon w Lubinie (ul. Władysława Sikorskiego 60) nie jest czynny ani w sobotę, ani w niedzielę, a tym bardziej w dni świąteczne. Zapraszamy do odwiedzin od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie oraz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, by parametry techniczne naszych produktów stały się zrozumiałe i zachęciły Cię do zakupu.
 5. Jakie wersje kolorystyczne Waszych okien możecie mi zaproponować?  Okna Oknoplast charakteryzuje dość bogata paleta barw. Odpowiedni dobór koloru pozwala na podkreślenie charakteru całego budynku. Do wyboru są kolory takie jak: mahoń, orzech, dąb bagienny, antracyt, siena rosso, winchester, złoty dąb, biel oraz sheffield oak. Jesteśmy przekonani, że tak szeroki wybór pozwoli Ci znaleźć coś dla siebie.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów